• ورود / ثبت نام

اطلاعیه شرکت عطا تجارت گستر کارنو - 21 مهر 1398

به اطلاع کلیه مشتریان شرکت بازاریابی شبکه ای عطا تجارت گستر کارنو (atamlm.ir) و سایت های عطاویچ و گریل 17 می رساند :

1- شرکت عطا تجارت گستر کارنو بابت واریزی متقاضیان محترم به حساب این شرکت از طریق درگاه های مربوطه شرکت، صرفا کیف پول را شارژ نموده و یا کالای سفارش شده را برای متقاضی ارسال می نماید.

 قابل توجه است این شرکت تنها واریزی های از طریق درگاه سایت atamlm.ir یا سایت atawich.com و grill17.com را معتبر دانسته و ترتیب اثر خواهد داد و واریزی های به حساب اشخاص ثالث یا درگاه های اینترنتی متفرقه و یا اجاره ای هیچ ارتباطی با این مجموعه ندارد و نخواهد داشت.

2- این شرکت اعلام می دارد که هزینه ای بابت آموزش دریافت نمی کند، درصورتی که بازاریابان محترم مبلغ را به حساب شخص ثالثی بابت آموزش یا خدمات دیگر پرداخت نمایند، این موضوع هیچ ارتباطی به شرکت نداشته و نخواهد داشت و نیز شرکت به هیچ عنوان پاسخگوی مبالغ دریافتی اشخاص حقیقی یا حقوقی ثالث نمی باشد.

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

         

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

021-44180194 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top