• ورود / ثبت نام

پرسش های متداول

 

روش ثبت نام

محصولات حجمی نمایندگان فروش مخصوص گروه فروش خاصی می باشد.

هرکسی که می خواهد عضو این مجموعه شود و بتواند از محصولات حجمی نمایندگان فروش خریداری نماید  لطفا با لاین طلایی خود در ارتباط باشد.

برای اطلاع از روش ثبت نام در بازاریابی شبکه ای مجموعه بزرگ عطاکو به کانال تلگرام ما atamlm01@ مراجعه نمایید.

هم چنین شما می توانید به آدرس آپارات مجموعه atamlm مراجعه کرده و فیلم نحوه ثبت نام را مشاهده نمایید.

 

در اولین کادر، نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید. سپس در کادر مربوط به کد ملی، کد ملی خود را وارد کنید.برای برقراری ارتباط ما با شما، شماره تلفن خود را در کادر مربوطه وارد کنید.

کد بازاریابی خود که در هنگام ثبت نام دریافت کرده اید را، وارد نمایید.

در فیلد ایمیل، ایمیل خود را وارد کنید.

در قسمت توضیحات، شما باید بطور کامل و دقیق دلایل خود برای این کار و هم چنین کد معرف جدید خود را ذکر نمایید.

در قسمت پیوست کارت ملی، عکس کارت ملی خود را ضمیمه نمایید و در آخر کلید ارسال را بزنید. ما در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی می کنیم.

در فرم تماس با ما نیز شما نام و نام خانوادگی، تلفن و ایمیل خود را در کادر های مربوطه وارد نموده و سپس در قسمت توضیحات مشکلات و مسائل خود را با ما در میان بگذارید.

کد امنیتی موجود در تصویر را با رعایت حروف بزرگ و کوچک وارد کنید و کلید ثبت را بزنید. درخواست شما برای ما ارسال می شوید و ما به مسائل شما رسیدگی می کنیم.

طبق دستورات قانونی، هر فرد فقط می تواند در یک شرکت بازاریابی شبکه ای فعالیت داشته باشد.

شما برای عضویت در سایت عطاکو، باید از شرکت قبلی خود لغو همکاری بزنید و پس از تایید، می توانید بدون هیچ مشکلی ثبت نام نمایید.

در صورت نداشتن معرف، شما عزیزان می توانید فرم موجود در منو ارتباط با ما زیر منو تماس با ما، قسمت "فرم کسانی که معرف ندارند" را،پرکنید. با شما تماس می گیریم.

رمز عبور

در هنگام ورود، در پایین فیلد رمز عبور، عبارت "فراموشی رمز عبور" ذکر شده است،بر روی آن کلیک کنید سپس در کادر مشخص ID خود را وارد نمایید پس از آن رمز جدید برای شما ایمیل می شود.

درصورتی که ایمیل خود را اشتباه وارد کرده و یا فراموش کرده اید، جهت تغیر ایمیل باید معرف شما، از دفترکار قسمت صندوق پیام درخواست تغیر ایمیل به همراه عکس کارت ملی شما را برای ما ارسال نمایند.

در این صورت باید با شماره تلفن 09032966234 سرکار خانم نیک مردان تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح نمایید.

کیفیت محصولات

 تمام محصولات موجود در سبد کالای شرکت عطاکو ، دارای گواهینامه های معتبر از مراجع ذیصلاح داخلی و حتی بین المللی هستند که نشانه کیفیت آنهاست و شمامی توانید از این مراجع استعلام کنید و درباره کیفیت محصولات سوال بپرسید.

 معرف شما قبلاً از این محصولات خریداری و استفاده کرده پس شما می توانید با او صحبت کنید و اطمینال خاطر حاصل کنید.

 

قیمت کالا

الف) بر روی اکثر محصولات عطاکو ، قیمت مصرف کننده درج شده و محصولاتی هم که بر روی بسته بندی آنها قیمت نیست ، گواهی لازم را در خصوص نرخ متعارف از مراجع ذیصلاح دریافت نموده است.

ب ) برای اطمینان از قیمت مناسب محصولات ، می توانید آنها را با موارد مشابه از نظر کیفیت و کمیت مقایسه کنید .  

 

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

          

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

021-44180194 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top