• ورود / ثبت نام

 چشم انداز ، ماموریت و ارزشهای شرکت


شرکت عطاکو مطمئن ترین راه ورود به بازار صنایع غذایی خاورميانه برای شرکت های بين المللی و شرکتی شناخت شده در صنعت غذای ایران با بيش از 3دهه تجربه است و یکی از اولين شرکتهایی است که با کسب مجوزهای لازم از مقامات ذیصلاح ، موفق به فعاليت در زمينه بازاریابی شبکه ای در ایران شده است.
این شرکت فعاليت خود را در سال 1385 با چشم اندازی روشن و اميد بخش در جهت حفظ و ارتقاء سلامت خانواده و با کيفيت و قيمت مناسب به خانواده های ایرانی آغاز کرد . اميدوار بودیم و هستيم که ایرانيان محصولات با کيفيت توليد داخل کشور را مصرف کنند تا هم به اقتصاد کشور و هم اقتصاد خانواده خود کمک کنند.
مصرف توليدات داخلی می تواند حمایتی دلگرم کننده برای توليد کنندگان و مانع خروج ارز از کشور باشد.خانوارها هم در صورت رضایت از کيفيت محصولات ایرانی و مصرف آنها با پرداخت مبالغ کمتر برای تهيه محصولات مشابه ، در مخارج خود صرفه جویي مي کنند.

 

ماموریت :
از طریق ارائه خدمات تضمين شده در صنایع غذایي ایران برای ورود موفقيت آميز در بازار و ارائه محصولات با کيفيت از طریق بازاریابی شبکه ای به کل افراد جامعه در ایران و جهان به گونه ای که کيفيت تنها دليل فروش محصول باشد و کليه ذینفعان و پرسنل شرکت به کيفيت محصول ارائه شده افتخار کنند.
سازمان مدیریتی شرکت با هدف ایجاد بستری مناسب برای فعاليت بازاریابی شبکه ای قانونی ، اصولی و حرفه ای شکل گرفته و با الگوبرداری از شرکت های پيشرو و موفق جهانی، سعی دارد تا ارایه کننده مفهوم صحيح و درست این تجارت باشد.
ایجاد بستری امن برای شکل گيری کسب و کارهای کوچک خانگی با پتانسيل تبدیل شدن به تجارتی جهانی برای افرادی خود ساخته در بستری حمایتی و با تمرکز بر رشد فردی از اصلی ترین ماموریت های این سازمان می باشد.
این سازمان ، تغيير دیدگاه فعلي جامعه به بازاریابی شبکه ای را از ماموریت های اصلی خود دانسته و بر آن است که با ایجاد یک ساختار سالم ، اصولی و حرفه ای ، ظاهری مناسب ، ارزشمند و در خور جایگاه به بازاریابی شبکه ای در ایران ببخشد و بستری ایجاد کند که هيچ فردی متضرر نگردد.

 

چشم انداز :
مشتریان ما با حداقل ریسک، خدمات حرفه ای و تضمين شده ای را دریافت خواهند کرد .ما به مشتریان خود موفقيت برندشان را از طریق خدمات حرفه ای در زنجيره ارزش وعده می دهيم و همچنين:
1- ورود به فهرست 500 شرکت برتر جهان در سال 1404با تکيه بر خلاقيت، نوآوری، کارافرینی و خدمات متمایز
2- ایجاد اشتغال در زمينه ی توليد و بازاریابی شبکه ای .
3- پرورش و ارتقا سطح راهبردی در این تجارت .
4- ایجاد بستری و آمادگی مهارتی افراد برای وارد شدن به بازار های جهانی .
5- تبدیل شدن به ليدر بازاریابی شبکه ای سالم و حرفه ای در ایران بزودی .
6- وارد شدن به بازارهای کشورهای همسایه دیگر بعد از ورود موفق به ترکيه.
7- تبدیل شدن به برترین شرکت بازاریابی شبکه ای خاورميانه از نظر تنوع ، کيفيت و قيمت رقابتی
محصولات و تعداد مصرف کنندگان ، مشاوران و شبکه سازان در آینده.
8- ایجاد سازمان فروش در 1قاره جهانی در آینده .
9- قرار گيری در بين 50 شرکت برتر بازاریابی شبکه ای جهاني در سال 1414 .

 

ارزش ها :
ارزش های این سازمان بر مبنای اخلاق ، شایسته سالاری ، منشور اخلاقی تجاری شرکت عطاکو، تمرکز بر ارایه محصولات غذایی با کيفيت و با قيمت رقابتی به مصرف کنندگان است.
توجه ما بر این نکته است که از فروش به شبکه سازی دست یابيم و منافع حاصل از خرید محصول مهم ترین و اصلي ترین دليل خرید محصولات ما خواهد بود. توجه به منافع مشاورین محصول ، تقسيم عادلانه پورسانت بين همه سطوح ، جلوگيری از هر گونه خرید اجباری برای واجد شرایط شدن پلن های درآمدی و ایجاد بستر مناسب برای یک محيط برنده – برنده از تعهدات ما است.
بازاریابی شبکه ای برای ایجاد فرصت های برابری بر مبنای رشد شخصيتی و کمک به دیگران شکل گرفته که منجر به ارزش افزوده برای انسان ها می گردد. این ارزش ها ،استاندارد این سازمان بوده و خود را به صورت اخلاقی موظف به رعایت و گسترش آن می داند .
در همين ارتباط برای آشنایی بيشتر با هلدینگ بزرگ عطا تجارت گستر کارنو خلاصه ای از برندهای زیر مجموعه و فعاليت هرکدام در ذیل قيد شده است.

 

برند و ساختار عطا تجارت گستر کارنو
خدمات مدیریت
خدمات بازرگانی
خدمات راه اندازی
خدمات بازاریابی
برند های عطاتجارت گستر کارنو (
عطاویچ ، گریل 17 ،فست فود ران، غذا آکادمی، باروس فام، تجارت ایرانيان، عطا کو، ایران گوشت ، هایکاز، یگانه)

 

عطاویچ
یکي از موفق ترین برندهای فست فود کشور متعلق به عطاکو بوده و جزء بزرگترین دستاوردهای مجموعه مي باشد.
بيش از 50 شعبه در سطح کشور و دارای دفتر مرکزی و شعبه در خارج از کشور
پشتيباني کامل توسط عطاکو
تيم تخصصی مدیران جوان و کارآمد
روند افزایشی ارزش برند طی چند سال اخير
ارتباط نزدیک مدیران و دفتر مرکزی
انجام منظم و دوره ای مطالعات بازار
استفاده از برترین مشاورین بازاریابی، تبليغات، طبخ غذا و دیجيتال مارکتينگ ایران

 

گریل فست فود 17 جدیدترین برند عطاکو
طراحی و اجرای مدرن ترین دکوراسيون داخلی منحصربه فرد
تکيه بر ارائه محصول با کيفيت و بدون استفاده از روغن
پياده سازی مفهوم خدمت رسانی 17 ساعته برای اولين بار در ایران
ارائه صبحانه منحصر بفرد با توجه به نيازهای روز جامعه
استفاده از المان های مدرن در کليه بخش های مجموعه متعلق به عطاکو
دارای پنج شعبه در کشور

 

صنایع غذایی ایران گوشت
توليد کننده انواع پيتزا، همبرگر، مرغ برگر، کباب لقمه، فلافل با نام تجاری یگانه و هایکاز با انگيزه توليد مواد غذایی مرغوب و سالم، در سال 1362 با نام تجاری یگانه در زمينی به مساحت 800 متر و زیربنای 1800 متر در سه طبقه احداث و شروع بکار نمود.
سهامداران شرکت با تکيه بر تخصص و تجربه خود در توليد فرآورده های گوشتی پس از بررسی های علمي و فنی طرح توسعه ی واحد فرآورده های گوشتی خود را با نام تجاری هایکاز در سال 1387 به ثبت رسانيد و فعاليت خود را با مدرنترین و پيشرفته ترین ماشين آلات از شرکت های معتبر آلمانی و ایرانی در زمينه توليد انواع پيتزا، همبرگر، مرغ برگر، کباب لقمه، فلافل و... آغاز نموده اند.
شایان ذکر است که این شرکت اولين توليد کننده فلافل با نشان استاندارد در ایران می باشد که به صورت کاملاً بهداشتی در بسته بندیهای نيم کيلویی به بازار عرضه می نماید.

 

مجموعه بزرگ آموزشی غذا آکادمی

همچنين شرکت عطاکو برای مدیریت برندهای تحت نظارت خود و آموزش یکپارچه تمامی پرسنل در سطوح مختلف از استانداردهای ویژه خود متناسب با فضای کسب و کار و فرهنگ ایران استفاده می کند:
استانداردهای تهيه و طبخ غذا مختص هر برند
استانداردهای رفتاری ویژه پرسنل شعب هر برند
استانداردهای تبليغاتی و دستورالعمل های برندی مختص هر برند
برای اطمينان از دریافت سطح بالایی از کيفيت توسط مشتریان برندها، عطاکو از
سيستم های نوین بازرسی استفاده می کند .تيم های با تجربه و متخصص این شرکت به صورت مستمر و برنامه ریزی شده برنامه های بازرسی را پياده کرده و اطلاعات مورد نياز برای سيستم ارزشيابی شعب را فراهم می آورند.
سيستم های ارزیابی کليه فرآیندهای اجرایی و عملياتی شعب برندها را تحت پوشش قرار می دهند:
عملکرد مدیران و پرسنل
برنامه های آموزشي و توسعه نيروی انسانی
تحقيقات بازار جهت ارزیابي رضایت مشتریان برندها
سيستم های بازرسي محيطي و بهداشتی

 

سيستم های مدیریتی

سيستم های ارزیابی در عطاکو عملکرد کليه مدیران و پرسنل شعب برندها را از طرق مختلف مورد سنجش قرار می دهند.
همچنين سيستم های تشویق و تنبيه برای شعب برندها بر اساس اطلاعات استخراجی از سيستم های ارزیابی به منظور افزایش انگيزش شعب و جلوگيری از تکرار اشتباهات مورد استفاده واقع می شود.

 

نرم افزارهای مدیریتی

عطاکو به منظور ایجاد ارتباط مستقيم، دوطرفه و مستمر با شعب برند تحت نظارت خود از جدیدترین سيستم ERP بهره می گيرد.
اعمال تغييرات از طریق دفتر مرکزی برندها و به صورت همزمان برای کليه شعب
مانيتورینگ و مدیریت فضای کسب و کار از طریق این گونه نرم افزارها و مشاوره به شعب برندها در زمينه های تخصصی مدیریتی همچون: حسابداری، مدیریت مالی، مدیریت موجودی، مدیریت هزینه ها و...
استفاده از داشبوردهای تخصصی مدیریتی برای تهيه گزارش های مورد نياز

 

تحقيق و توسعه

تيم تحقيق و توسعه عطا کورپوریشن یکي از اصلی ترین ابزارهای تدوین، اجرا وکنترل استراتژی های کسب و کار برای برند های تحت نظارت این شرکت است.
عطاکو از طریق تيم های تحقيق و توسعه خود به صورت دوره ای نيازهای بازار و رفتارهای آتی مصرف کنندگان را شناسایی و پيش بينی کرده و بر اساس آن محصولات و خدمات ویژه برندهای تحت نظارت خود را به روز رسانی می کند.
بر همين اساس قابليت طراحی محصولات جدید و آزمایش واقعی آنها در بازار به وجود می آید.
همچنين از این طریق دامنه محصولات و جزئيات آنها بر اساس نياز واقعی بازار برای برندهای تحت نظارت تعریف و ارائه می شود.
خدمات تجهيز و راه اندازی فست فودها و کافی شاپ ها ( برند فست فود ران)

 

تيم تابلو سازي

عطاکو از طریق تيم تابلوسازی خود به روزترین محصولات را برای افزایش ميزان آگاهی مشتریان از برند های تحت نظارت خودو مشتریانش طراحی و تامين می کند.
کارخانجات
ماشين آلات
نيروی انسانی متخصص و مجرب
طراحی و ساخت تابلوهای تجاری هریک از شعب برندهای تحت نظارت از این طریق انجام می شود.

 

تيم تجهيزات

تيم تجهيزات عطاکو جدیدترین و مناسب ترین تجهيزات مورد نياز شعب برند های تحت نظارت این شرکت را متناسب با نيازهای آنها طراحی، ساخت و پياده سازی می کند.
کارخانجات
ماشين آلات
نيروی انسانی متخصص و مجرب

 

تيم دکوراسيون

طراحی، ساخت و اجرای دکوراسيون کليه شعب برندهای تحت نظارت عطاکو به صورت همساز و یکنواخت و مطابق با اصول و دستورالعمل های برندی وظيفه تيم دکوراسيون این شرکت
است
.
کارخانجات
ماشين آلات
نيروی انسانی متخصص و مجرب

 

تيم ساخت و ساز
هر زمان که برای اجرای طرح ها و سيستم های درون شعب برندهای تحت نظارت عطاکو به فرآیندهای عمرانی نياز باشد، تيم عمرانی این شرکت با بهترین زمانبندی و مناسب ترین هزینه انجام کار را مدیریت خواهد کرد.
ماشين آلات
نيروی انسانی متخصص و مجرب

 

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

         

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

021-44180194 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top