• ورود / ثبت نام

۵ قدم برای داشتن لیست نامحدود از زبان اریک ووری

زمانی که تازه وارد نتورک مارکتینگ شدم بسیار استرس داشتم. از خودم مرتب سوال می کردم و سوالات زیادی داشتم. اینکه آیا کسی این کار رو انجام میده؟ ایا کسی میاد؟…
من فقط ۲۲ سال داشتم بسیار جوان و کم سن و سال بودم ، من هیچ پولی نداشتم و فقط میخواستم کارآفرین باشم، به آخر هفته هام برسم و لذت ببرم.
من فقط یک لیست کوچیک داشتم و بسیار مضطرب بودم. تلاش می کردم تا از لیستم استفاده کنم، بهترین افراد لیستم به من نه میگفتن! هر چه جلوتر میرفتم و لیستم رو پایین تر … و نه می گفتند لیست من کوچک و کوچک تر می شد و اضطراب من بیشتر و بیشتر.
همه کسانی که در نتورک مارکتینگ در لیست شما هستند باید وارد کسب و کار شما بشن! بسته به جایگاه و کیفیتی که افراد در لیست شما دارند باید به شما ملحق بشن.
داده های ارتباطی شما، موفقیت یا شکست شما در Network marketing را تعیین می کنند.
اگر شما یک لیست خوب داشته باشید، ارتباطات خوب، لیست تماس خوب و روابط گروهی خوب داشته باشید یک کسب و کار بزرگ و عالی در ام ال مارکتینگ خواهید داشت.
اما اگر در شهری کوچک زندگی می کنید یا لیستی کوچک و روابطی محدود دارید شما نمی تونید تجارتتون رو وسعت بدید و در مجلات و مصاحبات مثل من ظاهر بشید. اگر شما لیست تماس بزرگ نداشته باشید شانستون بسیار کم خواهد بود و این چیزی هست که من ۲۸ سال پیش متوجه شدم که کاملا اشتباهه!
افراد موفق در بازاریابی شبکه ای ماهرانه ارتباطاتشان را پیدا می‌کنند. خیلی ها بعد از ورود به نتورک تازه لیست خود را پیدا می کنند.
در لیدرشیپ های کمپانی خود و در جلسات بزرگ پرس و جو کنید و ببینید خیلی از لیدر های موفق قبل از ورود به این کار چگونه بودند و بعد از آن چطور شدند. یعنی لیست قبل از ورودشان کلید موفقیت آن ها نیست. اون ها لیست خودشون رو مرتب توسعه می دن، هر روز لیست خودشان رو توسعه می دن و در روابطشان افراد برای آن ها مهم هستند و به افراد اهمیت می دن.


حالا من ۵ راه برای داشتن لیست نامحدود و بدون مرز به شما خواهم گفت:
 

اولین قدم :کسانی رو که از قبل میشناسید رو لیست کنید که من بهش میگم لیست نامزد های فعال این یه لیست ۲۰ نفره نیست یا یک لیست ۴۰ نفره، این افراد همونایی هستن که اگر در لیستتون قرار بدید بابتش بهتون ۱۰۰۰ دلار داده میشه!
قدم دوم: اینکه همیشه در حال توسعه دادن لیستتون باشید.
در ملاقات ها، در قرار ها، روابط و مهمانی ها و… یه قاعده ای رو بهتون توصیه می کنم اینکه روزی دو نفر رو به لیستتون اضافه کنید. ممکنه با این افراد آنلاین آشنا بشید و یا در گروه های اجتماعی و فیس بوک اما مرتب در حال افزایش لیست خود باشید.
گام سوم: اینکه آگاهیتون رو بالا ببرید.
افراد زیادی هستن که به طرز باورنکردنی برای تجارت شما عالی هستند آنها به طور عادی و طبیعی از محصولات و خدمات ما استفاده می کنن ولی ما نمیدونیم.
گام چهارم که بسیار مهم هست :هرگز قضاوت نکنید، پیش داوری ممنوع!!
برای ما بسیار ساده است که بگیم این شخص به درد نمی خوره چون هیچ پولی نداره یا این به درد نمی‌خوره چون خیلی پولداره یا خیلی موفقه…
شما نمیدونید که افراد در ذهنشون چی میگذره و چه نظری دارن!؟ چه برنامه ای دارن!؟ چطور پول در میارن!؟ چطور هزینه هاشون رو پرداخت میکنن و در ذهن و قلب افراد چه میگذره !!!؟؟؟
من یک پسر خاله دارم که اسمش استیو هست. او یک کشیشه و همیشه در حال سفر هست و سخنرانی میکنه من هرگز! و هرگز! به او فکر نکردم. او چندتا برادر داره که در وزارت کار می‌کنند من هرگز به اونها فکر نکردم حتی یک بار! چون اون ها خیلی سرشون شلوغ بود و همیشه در سفر و مشغول بودند. حالا حدس میزنید اونها در نتورک مارکتینگ چطورند؟؟
اونها الان جزو ده نفر برنر با درآمد بیلیون دلاری در کمپانی خودشون هستند!!
فکرش رو بکنید که این قضاوت من باعث شد که فقط خود من چه درآمدی رو از بابت اونها از دست دادم!!!
بهتون قول میدم که وضعیت مثل این برای همه شما هم هست.کسانی هستند که شما فکر می کنین موفق هستند یا نیستن.


کار ما متقاعد کردن افراد برای انجام دادن کاری که خودمون انجام میدیم نیست ، کار ما اینه کا به افراد این (( فرصت)) رو بدیم و اگر شما پیش داوری کنید این فرصت رو از افراد می گیرید.
قدم پنجم و آخر این که نتورک بر پایه هدف هاست . افق هاتون رو وسعت بدید. وارد گروه‌هایی جدید بشید به گروه های نتورکی بپیوندید به شبکه های اجتماعی محلی تون ملحق بشید و افق هاتون رو توسعه بدید.
اینطوری می تونید خودتون و تجارتتون رو توسعه بدید.

 با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید. 

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

         

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

021-44180194 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top