• ورود / ثبت نام

اگر واقعا به دنبال ساخت سریع تیم کاری در بازاریابی شبکه ای هستید و این مورد برای شما مسئله ای جدی به شمار میرود، این مقاله را مطالعه کنید!

در این مقاله به بیان ۲ راهکار ساده برای ساختن یک تیم بزرگ در بازاریابی شبکه ای میپردازیم. در واقع ۲ راهکاری که باعث خواهند شد شما نسبت به طیف وسیعی از افرادی که این حرفه را انجام میدهند، بالاتر قرار بگیرید. اما این ۲ راهکار مهم چه مواردی هستند؟

۱-  ببینید چه کسی خواهان کسب و کار شماست. از اینکه یک نفر به پیشنهاد شما جواب نه بدهد اصلا نگران نباشید. من شخصا هیچ وقت از شنیدن جواب نه از افراد نگران نمیشوم و اهمیتی به این جواب نمیدهم. البته نه اینکه به خود فرد بی اهمیت شوم نه. فقط به جوابی که از وی دریافت کرده ام.

به جای اینکه تلاش کنید که هر کسی را که دعوت میکنید به هر قیمتی به تیمتان وارد کنید، این را بپذیرید که برخی از افراد هستند که تمایلی ندارند به شما و کسب و کارتان ملحق شوند.

من خودم بجای اینکه سعی در ورود تمام افراد داشته باشم نگاه میکنم که چه کسی در حال حاضر خواهان کسب و کار من است. و بعد هم به سراغ پیشنهادم به سایرین میروم. و به جای ناراحتی خودم و برخورد بد با طرف مقابلم به او میگویم که: بسیار عالی. موردی نداره. فقط اگر کسی دنبال کسب درآمد اضافی بود به من اطلاع بدین.

۲ با افراد بیشتری صحبت کنید. دومین اقدامی که باید انجام دهید صحبت کردن با تعداد بیشتری از افراد است. خیلی از افراد در صحبت هایشان میگویند “من میخواهم در شرکتم لیدر قدرتمندی شوم”. و من وقتی به آنها میگویم بسیار هم عالیه. فقط در هفته گذشته شما چند نفر ورودی جدید به تیمت داشته ای؟ چند پراسپکت جدید را به کار وارد کرده ای؟ جواب میدن هیچی. یا مثلا ۱ نفر. و در پاسخ میگم. این خوبه. من اصلا قضاوتی نمیکنم. اما شما نباید انتظار داشته باشی که لیدر قدرتمندی در شرکتت بشی. این مثل اینه که شما بگی من میخوام میلیونر بشم. و وقتی ازت بپرسیم چقدر کار کردی واسه این هدفت؟ در جواب بگی خوب من کارت ویزیت هام رو سفارش دادم.

پس بهتره نسبت به هر صحبتی که میکنیم و هر خواسته ای که داریم با عملکرد خودمان یک هماهنگی بوجود بیاوریم! پس لطفا در صحبتهایتان همخوانی ایجاد کنید. وقتی چیزی میگویید ببینید درخواستتان با اقدامات عملی که دارید انجام میدهید چقدر سازگار است.

به هر حال امیدوارم با عمل به این ۲ مورد یک روز لیدر قدرتمند شرکت تان شما باشید .

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید. 

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

         

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

021-44180194 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top