• ورود / ثبت نام

بازاریابی شبکه ای یک روش مناسب برای یک شغل پاره وقت است و اولین قدم برای موفقیت در آن تشخیص حقیقت از تصورات نادرست در آن است. این جمله تعریف سایت ibazaryabi از بازاریابی شبکه ای است.

در ادامه به بررسی برخی تصورات اشتباه راجب نتورک مارکتینگ می پردازیم.

اولین و یکی از اشتباه ترین تصورات افراد راجب بازاریابی شبکه ای این است که فقط افرادی که در راس هرم هستند پول بدست می آورند. راجب این تصور باید گفت، در شرکت های بازاریابی شبکه ای خوب میزان درآمد افراد وابسته به تلاش آن هاست و هرشخص هر چقد تلاش کند درآمد کسب می کند.

بازاریابی شبکه ای مفید نیست.

در سال 2014 این صنعت حدود دلار در ایالات متحده فروش داشته است. این مبلغ در سراسر جهان بسیار بیشتر است. همه این موارد نشان دهنده عملکرد مفید ام ال مارکتینگ در دنیاست. موفقیت یا شکست افراد در بازاریابی شبکه ای بسیار به تلاش افراد در آن بستگی دارد.

در نهایت اشباع صورت می گیرد.

در حقیقت اشباع به مرحله ای گفته می شود که بازاریابی شبکه ای کل جامعه را فرا بگیرد و بازاریابان دیگر نتوانند مشتری جدید پیدا کنند. اما در حقیقت اشباع در بازاریابی شبکه ای غیرممکن است زیرا تعداد انسان ها نامتناهی است و روزانه افراد زیادی متولد می شوند. بنابراین بازاریابان می توانید افراد جدیدی را وارد مجموعه خود کنند و مشتری جدید پیدا کنند.

مسائل قانونی بازاریابی شبکه ای

از سال ۱۳۹۰ در ایران شرکت‌های بازاریابی شبکه ای با مجوز رسمی وزارت صنعت شروع به کار کرده اند. فعالیت های هرمی در اکثر کشورهای جهان غیر قانونی تلقی می شود ولی به واسطه تفاوت شرکت های بازاریابی شبکه ای با هرمی این فعالیت در برخی کشورها قانونی است.

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید. 

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

         

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

021-44180194 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top