• ورود / ثبت نام

انگیزه داشتن لازم رشد و موفقیت هر تیمی است. طبیعتا اگر شما برای انجام کاری انگیزه نداشته باشید در آن موفق نخواهید بود و و با میل و رغبت آن را انجام نمی دهید و حتی امکان دارد بطور کلی از انجام آن منصرف شوید. اگر همه افرادی که وارد مجموعه ما می شوند از همان ابتدا انگیزه کافی را برای انجام کار داشتند تمام موانع و مشکلات حل می شد و همه کارها با بهترین شیوه انجام می شد. بسیاری از افرادی که وارد مجموعه می شوند امکان دارد در ابتدا انگیزه کافی برای انجام کار را نداشته باشند یا به مرور زمان انگیزه آن ها کم می شود یا کلا از بین می رود. برای این افراد چه باید کرد؟

همه چیز از خودمان شروع می شود.

کار کردن شما سرچشمه اصلی انگیزه دادن و تشویق مجموعه تان برای کار کردن است! بهترین کاری که میتوانید برای ایجاد انگیزه در تیم انجام دهید، ساختن یک تیم جدید است. وقتی اعضای مجموعه ببینند که شما همواره در حال ورودی گرفتن و مجموعه ساختن هستید، قوی ترین نوع انگیزه در آنها ایجاد میشود. این موضوع از صد بار جلسه انگیزشی برای آنها بهتر است. اگر میخواهید مجموعه با انگیزه ای داشته باشید، اول از همه خودتان کارهای لازم برای موفق شدن در نتورک مارکتینگ را انجام دهید. که اصلی ترین آنها ورودی گرفتن و مجموعه سازی است. با این کار بچه های مجموعه تان انگیزه بالایی برای ساختن تیمشان پیدا میکنند، چون شما به آنها نشان داده اید که موفق شدن امکان پذیر است.

مورد توجه قرار دادن

همه انسان ها از این که مورد توجه قرار بگیرند لذت میبرند و همین طور به محیط هایی که در آن مورد توجه قرار میگیرند جذب میشوند و در آنجا اعتماد به نفس و انگیزه بالاتری برای فعالیت کردن دارند. شما باید به همه افراد تیمتان توجه کنید.حتی آنهایی که کار زیادی انجام نمیدهند! به خاطر یک ویژگی مثبتی که دارند آنها را تشویق کنید و به آنها بگویید که میتوانند موفق شوند. کاری نکنید که کسی از این که در جمع شما قرار بگیرد احساس ناراحتی کند. فرهنگی داشته باشید که افراد از این که در تیم شما هستند خوشحال باشند و خودشان بخواهند که در این تیم کار کنند. این را هم بدانید هدف های افراد با هم متفاوت است.درست است که همه ما برای کسب درآمد وارد بازاریابی شبکه ای میشویم ولی این را باید در نظر داشت که برای افراد مختلف، خواسته ها و اهداف مختلفی هم وجود دارد. شاید یک نفر در درجه اول به خاطر استفاده از محصولات یا خدمات در تیم شما ثبت جایگاه کرده باشد. شاید یک نفر دیگر از جو دوستانه تیم خوشش آمد باشد و به خاطر آن وارد شده باشد.نباید صفر و یکی به افراد نگاه کرد. "یا تو صبح تا شب داری نتورک کار میکنی و همش ورودی میاری یا اینجا جای تو نیست!" بهتر است تفاوت های افراد را بپذیرید!

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید. 

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

         

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

021-44180194 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top