• ورود / ثبت نام

پلن باینری بازاریابی شبکه ای طرح درآمدزایی باینری یکی از مشهورترین پلن های چندسطحی در دنیاست که پس از عملکرد موفق آن در چندین شرکت دنیا، مورد استقبال قرار گرفت. در این پلن درآمدی، هر بازاریاب دو دست دارد که نام دودویی یا دوتایی نیز از همین محدودیت در عرض شکل گرفته است. این پلن در عرض دارای محدودیت می باشد اما در عمق هیچ محدودیتی ندارد. بدلیل همین ویژگی آن، شبکه در مدت زمان کمتری نسیت به سایر پلن ها گسترش می یابد. روش عملکرد این پلن به این صورت است که هر بازاریاب باید اقدام به عضوگیری 2 نفر کند.(دلیل گسترش سریع شبکه در مدت مان کوتاه)

در سطح اول پلن بازاریابی شبکه ای باینری، دو دست در چپ و راست قرار می گیرند. اگر فرد بیش از دو عضو داشته باشد افراد دیگر به سطحی غیر از سطح اول افزوده می شوند. این کار سبب می شود قدرت بین دست زیرمجموعه پخش شود که به این امر اسپل اور می گویند. اما در مورد شاخه سود، اسپل اور وجود ندارد زیرا تنها با زیرمجموعه منحصر به فرد حامی رشد می کند. در اکثر پلن های درآمدی باینری، پاداش براساس کم فعالیت ترین شاخه محاسبه و پرداخت می شود که به آن تعادل می گویند.

پاداش حامی یا پاداش ارجاعی

قاعده اصلی پلن باینری بدین صورت است که برای ساخت درخت دودویی، دو عضو را به زیرمجموعه اضافه نمود. پاداش حامی یا پاداش ارجاعی سودی است که کاربر از عضوگیری مجدد در شبکه دریافت می کند. برخی شرکت ها هم پکیج های مختلفی را در زمان ثبت نام به کاربر ارائه می دهند. بنابراین درصد پورسانت ارجاعی به پکیجی که کاربران زیرمجموعه انتخاب می کنند، وابسته است.

پاداش باینری پلن باینری یراساس حجم فروش پورسانت می دهد. در زمان پر شدن درخت با شاخه های متوازن و با بازاریابان فعال، درخت کامل می شود و کاربر پاداش را به ازای فعالیت زیر شاخه ها دریافت می کند که به آن پاداش باینری می گویند.  بزرگترین نقطه ضعف پلن باینری اصل تعادل است که پرداخت با توجه به حجم فروش دست ضعیف صورت می گیرد.

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید.

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

         

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

021-44180194 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top