• ورود / ثبت نام

ام ال مارکتینگ نوعی شیوه فروش به حساب می آید که شرکت ها محصولات و کالاهای خود را بدون تبلیغات و بدون واسطه ها و دلال ها به فروش می رسانند و مشتریان پس از خرید و مصرف می توانند محصولات را بازاریابی کنند و سود بگیرند. درآمد افراد در بازاریابی شبکه ای به ازای فروش مستقیم کالا و هم چنین از طریق زیرمجموعه ها کسب می شود.

در نتورک مارکتینگ بازاریاب ها از شیوه های مختلفی برای فروش محصولاتشان استفاده می کنند از آن جمله می توان به تبلیغات کلامی و یا تبلیغات چهره به چهره مستقیم اشاره کرد.

دیدگاه بسیاری از افراد نسبت به کار بازاریابی شبکه ای بسیار منفی بوده و آن را همانند شرکت های هرمی می پندارند درصورتی که شرکت های هرمی در بسیاری از کشورهای دنیا از جمله ایران غیرقانونی بوده و حق فعالیت ندارند. این شرکت ها محصولی نمی فروشند و یا اگر محصولاتی داشته باشند با قیمت های بسیار بالا به فروش می رسانند. محصولات شرکت های هرمی از کیفیت پایینی برخوردار هستند. در اکثر مواقع محصولات فقط بین اعضای هرم توزیع می شود نه بیرون از هرم و مردم عادی.

در شرکت های هرمی، افراد را مجبور به خرید محصولات با قیمت بالا می کنند و به آن ها وعده درآمد بالا نیز می دهند حتی اگر نتوانند محصولات را بفروشند ملزم به خرید آن ها هستند.

بهتر است قبل از ورود به ام ال مارکتینگ موارد زیر را انجام دهید:

راجب سابقه شرکت اطلاعات لازم را کسب کنید.

راجب برنامه ها و موفقیت های شرکت اطلاعات لازم را کسب کنید.

درباره محصولات تحقیق کنید.

با بالاسری های خود ارتباط برقرار کنید.

می توانید با وکیل یا یک مشاور حقوقی که در شرکت نباشد، مشورت کنید.

برای ورود به نتورک مارکتینگ زمان بگذارید و به سرعت تصمیم نگیرید.

عاقلانه به اصل موضوع فکر کنید.

راجب بازار محصولات شرکت اطلاعات لازم را کسب کنید.

و در آخر اینکه با افرادی که در این حرفه هستند مشورت کنید و از تجربیات آن ها استفاده کنید.

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید. 

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

          

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

02144180194

02142035161 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top