• ورود / ثبت نام

قوانین نتورک مارکتینگ

مراحل رسیدگی به شکایات بازاریابان به این صورت است که ابتدا فرد باید به سایت شرکت مراجعه کند و شکایت خود را مطرح نماید. شرکت موظف است ظرف مدت ده روز به شکایات فرد رسیدگی کند و پاسخ دهند . پس از گذشت ده روز و عدم دریافت پاسخ مناسب از جانب شرکت، به بخش شکایات سایت دبیرخانه کمیته نظارت مراجعه کند. در شرکت بازاریابی شبکه ای عطاکو افراد برای اعلام نارضایتی خود می توانند از بخش صندوق پیام موجود در دفترکار نارضایتی خود را اعلام نموده و از همین طریق پیگیر باشند.

بازاریاب باید پس از بررسی کیفیت و قیمت کالا و طرح درآمدی شرکت سفارش خود را ثبت کند. امکان بازخرید کالا درصورت عدم امکان فروش برای بازاریاب وجود دارد اما باید بدانید که کالا حتما باید شرایط بازپس گیری را داشته باشد مخصوصا برای مواد غذایی که محصول شرکت عطاکو می باشد اصلا نباید یک محصول از حالت انجماد خارج شود  و این را نیز بدانید که مبالغ قانونی و کل پورسانت محاسبه شده در مجموع بابت حجم خرید شما از مبلغ فاکتور کاسته خواهد شد.

در هنگام دریافت کالا خود حتما آن ها را بررسی کنید و از دریافت کالاهایی که تاریخ مصرف آن ها گذشته یا با سفارش شما مغایرت دارند و یا از صحت و سلامت آن مطئمن نیستید دریافت نکنید.

امکان فعالیت همزمان در چند شرکت بازاریابی شبکه ای برای افراد وجود ندارد و برای فعالیت در شرکت دیگر باید از شرکت نخست درخواست خروج (لغو همکاری) ثبت کند سپس بعد از گذشت 15 روز امکان ثبت نام و دریافت کد بازاریابی برای فرد وجود دارد.

طبق قوانین بازاریابی شبکه ای، تراکنش های مالی بین بازاریاب و شرکت باید از طریق درگاه های بانکی صورت بگیرد و انتقال وجه بصورت دستی امکان پذیر نیست. پورسانت شما توسط شرکت محاسبه شده و به حساب شخصی شما واریز می شود.

مراسم برگزاری همایش ها در سایت دفترکار شرکت اعلام می شود.

بازاریاب موظف است اطلاعات هویتی و سایر مشخصات خود را بصورت کامل و درست در سیستم ثبت نماید. مسئولیت ثبت اطلاعات اشتباه برعهده بازاریاب می باشد و شرکت مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد.

اطلاعات مربوط به کلمه عبور و رمز عبور خود را در اختیار سایر بازاریابان قرار ندهید و هرگونه مسئولیت در خصوص ثبت درخواست خروج، انجام سفارش، محل تحویل کالا و... برعهده بازاریاب خواهد بود.

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید.

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

          

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

02144180194

02142035161 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top