• ورود / ثبت نام

طرح جدید هلدینگ بزرگ عطاکو

این سرویس به واسطه موافقت نامه ای که بین شرکت پرداخت الکترونیک سامان و هلدینگ بزرگ عطاکو وجود دارد ارائه میگردد.

مبلغ تخفیف باتوجه به قرارداد فی مابین بصورت کامل توسط این سیستم محاسبه و کسر میگردد. عملیات خرید و کسر تخفیف بصورت خودکار و هنگام کشیدن کارت روی کارتخوان انجام می گیرد.

در خرید تخفیفی، مشتری بایستی اصل مبلغ خرید را بر روی کارتخوان وارد نماید و دستگاه پس ازکنترل شماره کارت و درصد تخفیف ثبت شده، بصورت خودکار از مبلغ اصلی وارد شده درصد تخفیف را از کارت مشتری کسر و در رسید چاپ می نماید .

*مهم*  خدمات تخفیف فقط بر روی کارتخوان های شرکت پرداخت الکترونیک سامان ارائه می گردد لذا تراکنش دارنده کارت جهت دریافت تخفیف حتماً باید بر کارتخوان سپ انجام شود.

مراکز طرف قرارداد(پذیرندگان) در حال حاضر واحد توسعه ارزش با بیش از 2400 پذیرنده در تمامی صنوف، قرارداد تخفیف 3 الی 50 درصد منعقد نموده است .

با این قرارداد، هلدینگ بزرگ عطاکو این امکان را به اعضای باشگاه مشتریان عطاکو ارائه کرده که بتوانن از تمام مراکز طرف قرارداد با سپ تخفیف دریافت نمایند.

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید.

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

          

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

02144180194

02142035161 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top