• ورود / ثبت نام

برترین شرکت بازاریابی شبکه ای

برترین شرکت بازاریابی شبکه ای  یکی از سوالات متداول بازاریابان این است که بهترین شرکت بازاریابی شبکه ای در ایران کدام شرکت است؟ برای پاسخ به این سوال باید قسمت های مختلف یک شرکت و موارد متعددی را بررسی کنیم و سپس این خود شما هستید که بهترین شرکت بازاریابی را انتخاب می کنید.
در این قسمت موارد مخالف را بررسی می کنیم.


محصولات بی نظیر و رقابتی


یک شرکت خوب نتورک، باید با ارائه محصولات باکیفیت و خوب، بازاریابان خود را حمایت کند. چرا که فروش محصولات در این بازار رقابتی و این دوره اقتصادی کار چندان راحتی نیست و اگر شرکتی محصولاتی بی کیفیت با قیمت بالا ارائه کند، قطعا سبب افت فروش شده و به مرور زمان ورشکسته می شود.
 

راه سودآوری
 

شرکت های هوشمند زمان زیادی را صرف ایجاد راه هایی برای سودآوری زود هنگام فروش خود می کنند. این راه ها می تواند ایجاد یکپلن درآمدزایی مناسب، آموزش صحیح به بازاریابان و مسائلی از این قبیل باشد.
زمانی که بازاریابان پس از تلاش های خود به سود دست یابند کمتر تمایل به ترک شرکت خواهد داشت.


راهبری با تجربه


در این حرفه برای موفقیت به بیش از یک ایده نیاز است. به عملی شدن ایده ها و عملی شدن هم ب دانش عمیق نیاز دارد. دانش عمیق به درک گسترده ای از نکات دقیق و جزیی اشاره دارد که در این صنعت تنها از طریق سال ها تجربه بدست می آید.
لیدرهای باتجربه و آگاه می دانند که چگونه از سردرگمی نجات پیدا کنند و به سمت صرفه جویی در منابع و هم چنین سودآوری روی آورید.آن ها راه و روش موفق شدن را به شما نشان می دهند و شما را تشویق می کنند به آن ها دست یابید.


فرهنگ صحیح سازمانی
 

صحبت کردن راجب فرهنگ صحیح سازمانی و سازمان فروش و گروه آسان است. اما ساختن سازمان فروش بر طبق فرهنگ صحیح، به هیچ وجه ساده نیست.
ساختن فرهنگ صحیح نیازمند انجام اموری بیش از صحبت و ادعای فرهنگ است. نیازمند به وجود آوردن و گسترش فرهنگ همکاری و پیشرفت جمعی و همچنین وضع قوانین و محدودیت هایی برای کنترل گروه ها و بازاریابان است.
نیازمند ایجاد روحیه فروش و تعاون است. نیازمند این است که از خود مدیر شرکت گرفته تا بازاریابان به این امر واقف باشند که باید طبق قوانین حرکت کرد تا بتوان به رشد و پیشرفت رسید. شرکتی که این فرهنگ را توسعه و آموزش می دهد، شرکت مناسبی برای فعالیت بازاریابان بازاریابی شبکه ای است.


حضور فیزیکی
 

این مورد بسیار قابل تامل است. زمانی که افراد در جلسات حضور دارند، تاثیر بیشتری در کار و پیشرفت آن ها دیده می شود و کار تیمی در دفاتر فیزیکی قانونی و شعب شرکت موثرتر خواهد بود.


فناوری
 

شرکت های خوب، راه هایی برای هوشمند سازی فناوری پیدا می کنند.
آن ها راه هایی برای ایجاد ارتباط آسان تر با مصرف کننده نهایی از طریق تلفن همراه، شبکه ها اجتماعی و... برای جلوگیری از اتلاف وقت بازاریابان و مصرف کنندگان نهایی با استفاده از تکنولوژی فراهم نموده اند. همچنین با استفاده از فناوری راه هایی برای آموزش و ارتباط بیشتر با بازاریابان ارائه کرده اند. تیم شرکت نیز نیاز به استفاده از تکنولوژی برای افزایش گردش کار دارد.

 

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید.

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

          

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

02142035161 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top