• ورود / ثبت نام

قوانین بازاریابی شبکه ای برای نتورکر ها

به منظور آشنایی با ضوابط و مقررات بازاریابی شبکه ای و جلوگیری از ضایع شدن حقوق بازاریابان در این مقاله به بررسی برخی موارد می پردازیم.

1- اطلاعات هویتی و تمامی اطلاعات مورد نیاز در هنگام ثبت نام را بطور صحیح و کامل وارد نمایید و پس از دریافت کد بازاریابی خود فعالیت خود را آغاز کنید. ثبت اطلاعات اشتباه بر عهده شخص می باشد.

2- اطلاعات مربوط به نام کاربری و رمز عبور را در نزد خود نگه دارید و از دادن اطلاعات خود به دیگران خودداری نمایید. هرگونه درخواستی در جهت خروج از شرکت، ثبت سفارش، محل تحویل کالا و... بر عهده بازاریاب می باشد.

3- اقدام به خرید مازاد بر نیاز خود و خرید غیرواقعی نکنید.

4- بعد از بررسی قیمت و کیفیت کالای مصرفی و شرایط طرح درآمدی شرکت، سفارش خود را ثبت کنید.

5- تمامی تراکنش های مالی بین بازاریاب و شرکت باید از طریق سیستم بانکی انجام گیرد و انتقال وجه بصورت نقدی خلاف قانون می باشد. هم چنین از دسترس قراردادن اطلاعات حساب و بانکی خود به سایر بازاریابان خودداری کنید. پورسانت شما نیز توسط شرکت به حساب شخصی شما واریز می شود.

6- امکان بازخرید کالا درصورت عدم امکان فروش برای شما وجود دارد. اما باید کالای شما شرایط بازخرید را داشته باشد و تمام مبالغ قانونی و کل پورسانت محاسبه شده در مجموعه بابت حجم خرید شما از مبلغ فاکتور کسر خواهد شد.

7- در زمان تحویل کالا از صحت و سلامت کالا خود مطمن شوید و از دریافت کالا معیوب و با مغایر با سفارش خودداری کنید.

8- امکان فعالیت هم زمان در چند شرکت برای بازاریاب وجود ندارد. قبل از ثبت درخواست خروج، از شرکت اولیه و گذشت 15 روز، امکان ثبت نام و دریافت کد واحد برای بازاریابان در شرکت جدید وجود ندارد.

9- برگزاری جلسات آموزشی نتورک مارکتینگ تنها در دفاتر و شعب رسمی شرکت مجاز می باشد. به منظور آگاهی از برگزاری همایش ها و سمینارهای شرکت از طریق دفتر مرکزی شرکت اطلاع کسب کنید. لیست شرکت های دارای مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای در سایتنتورک مارکتینگ اطلاع رسانی شده است و وضعیت فعالیت شرکت به صورت برخط در سایت شرکت قابل دسترسی است، هم چنین از طریق سامانه پیامکی 30006082 امکان استعلام در خصوص شرکت های بازاریابی شبکه ای برای شما وجود دارد.

منبع: ایران هشدار

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید.

 

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

         

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

021-44180194 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top