• ورود / ثبت نام

 

ام ال مارکتینگ

در کشور ما هم چنان بسیاری از افراد تصور می کنند که بازاریابی شبکه ای همان شرکت های هرمی هستند که با کلاهبرداری قصد دزدیدن پول افراد را دارند. در حالی باید گفت در شرکت های هرمی در واقع محصولی به افراد ارائه نمی شود و یا در صورت ارائه محصول، محصولات از کیفیت پایینی برخوردار هستند. در این شرکت ها اعضا متعهد می شوند افرادی را به شرکت معرفی کنند و به ازای سرمایه گذاری آن فرد کمیسیون دریافت می کنند. اما در نتورک مارکتینگ، اصل بر فروش محصول است و سپس می توان در ازای معرفی افراد و فروش آن ها سود دریافت کرد.

با افزایش شرکت های هرمی مراجع قانونی بر آن شدند تا قوانینی را برای ام ال مارکتینگ وضع کنند. شرکت ها باید با دریافت مجوز از وزارت صنعت و معدن و تجارت، می توانند فعالیت خود را آغاز کنند. شما عزیزان می توانید با بررسی رنگ نماد موجود در سایت، به قانونی یا غیرقانونی بودن این شرکت ها آگاه شوید.

اگر رنگ این نماد سبز بود یعنی مجاز به فعالیت هستند.

اگر زرد بود یعنی مجاز به فعالیت یک ماهه برای رفع ایرادات هستند.

اگر رنگ نماد قرمز بود یعنی موقتا بمدت شش ماه تعلیق شده است.

رنگ سیاه هم نشان دهنده اتمام مجوز فعالیت آن شرکت می باشد.

در بازاریابی شبکه ای روش کسب درآمد به 2 صورت است، اول اینکه شما به ازای فروش مستقیم کالا به مصرف کننده، می توانید درآمد کسب کنید و روش دوم کسب درآمد به ازای فروش از طریق زیرمجموعه تان. حال هر مقدار فروش شما و زیرمجموعه تان بیشتر باشد درآمد بیشتری نیز کسب خواهید کرد.

شما برای فروش محصولات می توانید به صورت حضوری یا از طریق تبلیغات کلامی محصولات شرکت را بفروشید و تا محصولی فروخته نشود پولی بین شرکت و فرد حاضر در این شرکت جابجا نمی شود و پورسانتی نیز تعلق نمی گیرد.

بازاریابی شبکه ای یک روش کسب و کار است که نیاز به تلاش زیادی دارد. شما یک شبه نمی توانید به پول زیادی برسید بلکه با تلاش و استمرار در کار می توانید موفق شوید.

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید.

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

         

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

021-44180194 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top