• ورود / ثبت نام

در این مقاله تصمیم داریم مواردی را مطرح کنیم که هر فردی که وارد بازاریابی شبکه ای نشده یا وارد شده است، به آن نیاز دارد.اطلاعات موجود در این قسمت در برخی موارد توسط شرکت ها و بازاریابان باید اجرا شود و در قسمت هایی به منظور کسب موفقیت بیشتر برای کسب مشتریان احتمالی است.

در این مقاله 3 موضوع محصولات، طرح درآمدی و شرکت را بررسی می کنیم.

محصولات:

نیاز واقعی به محصول: اگر وارد شرکت نمی شدید چنین محصولی را با این قیمت می توانستید خرید کنید؟ کالا را از حیث قیمت و کیفیت در فروشگاه ها بررسی کنید.

ویژگی محصول: محصولی که قصد استفاده و یا فروش آن را دارید باید دارای ویژگی هایی باشد، بطور مثال مصرفی باشد، دارای مجوز های لازم از سازمان غذا و دارو و استاندارد باشد.

شرایط محصول و وجود مشتری: شرایط سلامت کالا را در زمان دریافت بررسی و از دریافت کالا معیوب خودداری کنید.

مورد بعدی طرح درآمدی شرکت می باشد.

طرح درآمدی:

عضویت رایگان و عدم اجبار در خرید: بازاریابان نباید هیچ گونه هزینه ای برای ثبت نام در شرکت پرداخت کنند و یا مجبور به خرید محصول در بدو ورود به شرکت شوند.

سن قانونی برای فعالیت: سن قانونی افراد برای ورود به شرکت های بازاریابی شبکه ای 18 سال است.

بررسی سود خرده فروشی: طرح درآمدی شرکت باید سود خرده فروشی مناسبی برای فروشندگان مستقیم درنظر بگیرد.

فعالیت بصورت پاره وقت: منظور از زمان پاره وقت، اختصاص زمان دلخواه در طول روز و یا هفته و کسب درآمد کوتاه مدت و اضافی است.

بررسی رفتار شرکت و فروشندگان: شرکت ها و فروشندگان آن ها باید بیشتر بر روی فروش و مصرف محصول تاکید کنند تا طرح درآمدی و کسب درآمد از شرکت.

جدول پیش فرض درآمدی: شرکت ها و توزیع کنندگان آن ها نباید از جدول درآمدی که صرفا یک پیش بینی است در آموزش خود است، استفاده کنند.

بازخرید کالا: درصورت فسخ قرارداد بازاریاب، شرکت موظف است کالایی که امکان فروش آن وجود دارد را مطابق مقررات بازپس گیرد.

معیارهای واجد صلاحیت: معیارهای مورد استفاده شرکت جهت واجد صلاحیت شدن دریافت پورسانت، باید معقول و در توان بازاریاب باشد.

شرکت:

فعالیت بازاریابی: انجام امور مربوط به بازاریابی شبکه ای در اماکنی که فعالیت تجاری در آن جا مجاز نیست، مانند نظامی، آموزشی و فرهنگی، ممنوع است.

صدور کارت شناسایی و گواهینامه آموزشی: هر شرکت موظف است برای فروشندگان مستقیم خود کارت شناسایی بازاریابی صادر کند.

اطلاع از آیین نامه 87 ق.ن.ص و مفاد قرارداد: تمامی بازاریابان باید بعد از انعقاد قرارداد بازاریابی با شرکت و اطلاع از مفاد آیین نامه ماده 87 قانون نظام صنفی اقدام به فعالیت کنند.

رقابت سالم: شرکت ها و بازاریابان آن ها باید از هرگونه ادعا و وعده هایی که منجر به گمراهی مصرف کننده یا بازاریابان احتمالی گردد، مانند مقایسه گمراه کننده کالا و فرصت درآمدی دیگر شرکت ها، اجتناب کنند.

سیستم حل اختلاف داخلی در شرکت: در صورت بروز نارضایتی، بازاریابان می توانند نارضایتی خود را ابتدا از طریق پشتیبانی و سایت شرکت و در صورت عدم حصول نتیجه مطلوب آن را با مستندات از طریق دبیرخانه کمیته یا اتحادیه مربوط پیگیری نمایند.

مدیریت: هنگام پیوستن به شرکت اطلاعات کافی در مورد مدیریت شرکت از جهت داشتن سوابق کاری مثبت و راهبری بازاریابی بدست آورید.

منبع : mlmbook

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید.

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

          

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

02142035161 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top