• ورود / ثبت نام

چگونه به تیم نتورک خود انگیزه دهیم؟

 ممکن است شما  یک انسان صبور و توانمند باشید که بتوانید به تنهایی به موفقیت دست یابید. اما برای پیشرفت کردن و بزرگ شدن کارتان تنهایی کار کردن تقریبا غیر ممکن است. اینکه شما گروهی داشته باشید که با همراهی آن ها بتوانید به هدفتان برسید، بسیار مهم است. زمانی که شما یک تیم دارید باید به تیم تان انگیزه دهید. انگیزه ایجاد کردن در اول هر چیزی و هم چنین انگیزه دادن بعد از موفقیت آسان است اما داشتن انگیزه آن هم هر روز و در یک مسیر طولانی چالش برانگیز است.

نمونه ای الهام بخش باشید.

همیشه بهترین رهبران بزرگترین بخشنده ها هستند. هیچ گاه نگران چیزی که در ازای بخشش به شما داده می شود نباشید. نگران چیزی باشید که می بخشید. سعی کنید بهترین بخشنده باشید. زمانی که تیم شما ببیند که شما راه زیادی برای آن ها رفته اید و سعی کردید برای آن ها بهترین لیدر باشید مطمئنا آن ها هم راه زیادی برای موفقیت تیم شما می روند. زمانی که شما به دیگران خدمت و لطف می کنید تیم شما نمی تواند به شما کمک کند اما می تواند شکوه و بزرگی شما را احساس کند. زمانی که شما با دیگران ارتباطی موثر برقرار می کنید به همان اندازه در دسترس بودن به آن ها کمک می کنید. تجارت و معامله به کسی انگیزه و الهام نمی دهد اما بخشیدن بدون قید و شرط چه از خودتان، چه از اموالتان یا وقتتان و هرچیزی که ارزش آن را داشته باشد، ارزشمند است.

رهبری و راهنمایی کردن با نشان دادن مسیر

به عنوان یک لیدر و رهبر مهم است که نمونه ای الهام بخش را تنظیم کنید. فقط به تیم خود نگویید چگونه انجام دهند بلکه به آن ها نشان دهید. اگر شما به یک علت پرشور هستید به تیم خود فرصتی دهید که در آن شرکت کنند، خود را نشان دهند و اجازه دهید تیم در مورد نگرش شما آزمون و تمرین انجام دهند. لیدرهایی که فقط صحبت می کنند اما عمل نمی کنند بیشتر ریاکار به نظر می رسند تا الهام بخش. شما اگر اعتبارتان را حفظ نکنید تمام شهرت خود را از دست خواهید داد. اطمینان حاصل کنید به افرادی که حسن نیت را به شما نشان دادند و آن ها را برای خوبی هایی که انجام داده اند مورد ستایش قرار دهید.

انگیزه را به اشتراک بگذارید.

هیچ چیزی هم چون راه و هدف یکسان نمی تواند یک گروه را به هم نزدیک کند.تیم های موفق دارای یک ذهن و یک انرژی متحد هستند و همه به راحتی و به طور موثر با یکدیگر باهم ارتباط برقرار می کنند.


دیگران را تشویق کنید که خودشان باشند.

باید افراد را بصورت تیم درآورید و بدانید که در اعضای تیم شما چه چیزی منحصر به فرد است. با انگیزه ترین افراد تیم شما کسانی هستند که کارها را به نحو احسن انجام می دهند و دیگران را با شور و هیجان خود همراه می کنند. انتقاد سازنده افراد تیم خود را بپذیرید. نسیر پیشرفت و ترقی را به اعضای تیم خود نشان دهید. در موقعیت های مختلف به اعضای تیم خود روحیه دهید.

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید. 

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

          

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

02144180194

02142035161 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top