• ورود / ثبت نام

نکات کلیدی راجب تفکر مثبت در ام ال ام

در ام ال ام مثبت فکر کنید. شما برای رسیدن به موفقیت در هر کسب و کار و فعالیتی که باشید نیازمند برخی موارد هستید تا بتوانید به بهترین نتیجه دست یابید. یکی از این مسائل و نکات کلیدی، مثبت فکر کردن است. شما باید راجب نتیجه کار خود و روند کارتان کاملا مثبت فکر کنید، روحیه خود را حفظ کنید و تمام تلاش خود را انجام دهید.

در این مقاله به 5 نکته اصلی اشاره می کنیم.

برای خودتان هدف هایی تعیین کنید و مشتاق رسیدن به آن ها باشید.

شما در ابتدا باید اهدافی برای خودتان مشخص کنید و تمام افکار منفی و پیغام های ناامید کننده را از خود دور کنید. شما هر انرژی که به کائنات بفرستید بنابر قانون جذب، همان نوع انرژی به سمت شما باز خواهد گشت، چه مثبت چه منفی. پس بهتر است انرژی های مثبتی ارسال کنید. کافی است آن را امتحان کنید.

برای خودتان یک شعار داشته باشید.

بسیاری از افرادی که در کسب و کار خود موفق هستند جمله ای مخصوص به خود دارند که مدام آن را تکرار می کنند. تکرار این جملات سبب می شود فرد به این باور و ایمان برسد که آن اتفاق خواهد افتاد. در واقع به فرد کمک می کند که از اتفاقات سخت آسان ترعبور کند و آن ها را مانع موفقیت خود نبیند.

اطرافتان را با افراد مثبت و موفق احاطه کنید.

تاثیری که اطرافیان ما بر روی ما دارند بسیار موثر است. بیان جملات مثبت از جانب اطرافیان شما، تاثیر شگفت انگیزی روی شما دارد. زمانی که شما می بینید دیگران شما را باور کرده اند از درون احساس قدرت می کنید.زمانی که می بینید اطرافیان شما تمایل زیادی به موفق شدن شما دارند و در این راستا به شما کمک می کنند، انگیزه شما نیز، افزایش میابد.

شاکر باشید.

یکی از قدرتمندترین روش ها در جهت مثبت اندیشی، شکرگزار بودن شما در مواجه شدن با شرایط مختلف است. اگر شما باور کنید که اتفاقات و چالش ها سبب رشد شما می شوند، شاکر خواهید بود. همیشه سعی کنید بابت همه اتفاقات زندگی تان شاکر باشید. این موضوع سبب می شود شما راحت تر بتوانید اتفاقات سخت را با موفقیت پشت سر بگذارید.

از تفکرات منفی دوری کنید.

این کار با تمرین اتفاق می افتد. شما باید بیاموزید هر زمانی که در حال فکر کردن به مسائل منفی هستید، فورا یک محرک برای توقف آن بیابید که سبب شود شما از مسیر خود منحرف شوید. این افکار مانع از رشد و پیشرفت شما در رسیدن به هدفتان می شوند.

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید.

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

         

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

021-44180194 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top