• ورود / ثبت نام

ویژگی های بازاریاب شبکه ای (نتورکر) موفق

همه افراد برای فعالیت بازاریابی شبکه ای مناسب نیستند. افرادی که وارد این حرفه می شوند باید ویژگی ها و خصوصیاتی داشته باشند تا بتوانند در نتورک مارکتینگ موفق شوند. در این مقاله فهرستی از ویژگی های افراد موفق در ام ال ام را مطرح می کنیم.

توانایی ملاقات با افراد را داشته باشید.

فرد برای جذب زیرمجموعه باید با افراد دیگر ارتباط برقرار کند تا به این طریق بتواند مجموعه خود را بزرگ تر کند. بنابراین باید از کنج خود بیرون بیایید و فعالیت حرفه ای خود را آغاز کنید.

به محصولاتی که می فروشید ایمان داشته باشید.

نسبت به محصولاتی که میفروشید احساس و هیجان داشته باشید. اگر خود شما به محصولاتی که میفروشید ایمان نداشته باشید، این مسئله بر روی نتایج شما تاثیر منفی می گذارد. شور و اشتیاق تاثیر بسزایی در فعالیت شما ایفا می کنند.

صبور باشید.

رشد و پیشرفت در این حرفه مانند سایر کسب و کارها زمانبر است. خودتان را برای فعالیت و تلاش سخت برای مدت ها آماده کنید. تلاش تلاش و باز هم تلاش. فهرستی از اهداف کوچکتان را آماده کنید و آن ها را به اهداف بزرگ تبدیل کنید. این روند سبب رشد و ترقی شما می شود.

در برنامه های آموزشی شرکت مشارکت کنید.

شرکت بازاریابی شبکه ای برای کمک به بازاریابان خود در جهت جذب و آموزش، کلاس های آموزشی برگزار می کند. شما باید سعی کنید حداکثر بهره برداری و استفاده را از این آموزش ها ببرید درغیر این صورت فرصت های ارزشمندی را از دست خواهید داد.

با حامی خود کار کنید و مجموعه خود را حمایت کنید.

تا جایی که امکان دارد باید از تجربیات حامی خود استفاده کنید و آن ها را به اعضای تیم خود انتقال دهید. سازمان در صورتی موفق می شود که توزیع کنندگان موفقی داشته باشد. اگر مایل به کمک به دیگران و دریافت کمک از دیگران نیستید، این کار به درد شما نمی خورد.

سازمان یافته عمل کنید.

از حجم زیاد نرم افزارهای کامپیوتری و برنامه های ارتباطی رایگان استفاده کنید. برنامه ریزی داشته باشید و مشتریان، مشتریان احتمالی و مشتریان موجود و غیره را دنبال کنید و برای آن ها پیام های یادآوری ارسال کنید. سازماندهی شده عمل کنید.

وفادار باشید.

خودتان را به فردی همه کاره و هیچ کاره تبدیل نکنید. برخی از توزیع کنندگان شکست می خورند چرا که مدام از یک فرصت بازارایابی شبکه ای به دیگری می پرند و بارها این کار را تکرار می کنند. این نسخه ای است که برای شکست پیچیده شده است. موفق ترین توزیع کنندگان کسانی هستند که تنها محصولات یا خدمات یک شرکت بازاریابی شبکه ای را دنبال می کنند. شرکت مناسب خود را پیدا کنید و به آن وفادار باشید.

سخت کار کنید.

اصلا نمی شود گفت در این کسب و کار شما یک شبه می توانید راه صد ساله را طی کنید. در این تجارت خودتان باید برای خودتان تلاش کنید. مخصوصا در ابتدا باید خودتان برای خودتان کار کنید و منتظر کسی نباشید.این موضوع سبب می شود پاداش عظیمی برای تان به ارمغان بیاید. شما باید همانند رقیب تان سخت کار کنید حتی سخت تر از او.

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید.

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

          

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

02144180194

02142035161 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top