• ورود / ثبت نام

بازاریابی شبکه ای برای چه کسانی مناسب است؟

 جمله معروفی است که می گوید:

نتورک مارکتینگ برای همه هست ولی همه برای نتورک مارکتینگ نیستند.

در واقع همه افراد می توانند وارد نتورک مارکتینگ شوند اما همه افراد در آن موفق نمی شوند. صرفا عضویت در این تجارت مبنای موفقیت در آن نیست. افرادی موفق می شوند که ویژگی و پتانسیل درآمدی قوی این حرفه را با تمام وجود خود درک کنند و حاضرند بها آن را بپردازند. کسانی وارد این حرفه می شوند که تمایل زیادی به موفق شدن دارند و پشتکار و اراده قوی دارند.

تصور بسیاری از افراد از بازاریابی شبکه ای این است که این حرفه فقط مربوط به فروش است و چون خود را فروشنده های خوبی نمیدانند، از این کار متنفر می شوند. لازم به ذکر است که همه افرادی که در این حرفه موفق شده اند لزوما فروشندگان خوبی نبوده اند. بلکه این افراد حرفه خود را از طریق گوش دادن به نیازها و خواسته های مردم و یافتن پاسخ مناسب برای آن ها، پیشرفت داده اند.

همه افراد به دنبال محصولات، خدمات و یا حتی فرصت های تجاری نیستند بلکه می خواهند راه حلی برای رفع مشکلات خود پیدا کنند. شما می توانید از طریق ام ال مارکتینگ راه حلی برای برخی از مشکلات مردم پیشنهاد دهید و یا آن ها را حل کنید. بنابراین شما در این حرفه می توانید رویاهای افراد را نیز بسازید.

به دلایل زیر نتورک مارکتینگ پیشنهاد اول و آخر ماست برای شما:

کسب و کاری است که به شما آزادی زمانی و امنیت مالی دهد.

داشتن زندگی رویایی که همیشه در افکارتان به آن فکر می کردید و داشتن درآمدی که حتی بعد از آن که دست از کار کشیدید هم همچنان ادامه داشته باشد.

وقت کافی برای انجام کارهای مورد علاقه خود دارید.

فرصت سفرهای فراوان برایتان ایجاد می شود.

رییسی در کار شما وجود ندارد.

مشکلات و مسائل مربوط به مالیات و مشکلات دولتی ندارید.

فرصت رشد فردی و شخصی خواهید داشت.

فرد بهتری در جامعه می شوید.

و....

مطمنا شما هم دوست دارید شغلی داشته باشید که این شرایط را داشته باشد. اگر خواستار چنین مزایا و موقعیت هایی هستید پس شما هم یکی از افرادی هستید که ام ال ام برایتان مناسب است. اما باید دید شما حاضر هستید آموزش ببینید و یا وقت کافی برای آن بگذارید درواقع آماده اید بهای آن را بپردازید؟

حال در این حالت 2 دیدگاه ایجاد می شود:

دیدگاه اول افرادی هستند که مشتاقانه خواستار شروع فعالیت خود هستند. به این افراد توصیه می کنیم که عجله نکنند و اطلاعات خود را راجب بازاریابی شبکه ای تکمیل نمایند و سپس با آگاهی کامل وارد این حرفه شوند.

دیدگاه دوم هم افرادی هستند که کلا ذهنیت منفی راجب این حرفه دارند امکان دارد در گذشته تجربه بدی داشته اند و موفق نشده اند. ضمن احترام به انتخاب این افراد، توصیه ما به این افراد این است اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهند و هر زمان که نیاز به مشاور و راهنمایی داشتند می توانند از مشاوران و لیدرهای قدرتمند عطاکو هم کمک بگیرند.

یادتان باشد که نتورک مارکتینگ هم یک حرفه است. بهترین راه نیست. بلکه بهتر از سایر روش هاست.

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید.

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

          

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

02144180194

02142035161 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top