• ورود / ثبت نام

چند راه اساسی برای رسیدن به موفقیت در نتورک مارکتینگ

برای موفقیت در بازاریابی شبکه ای روش  های زیر را با جدیت و اشتیاق تعقیب نمایید:

در انتخاب کمپانی دقت نمایید.

پیش از آن که پول و زمان خود را در نتورک مارکتینگ سرمایه گذاری کنید، مطمن شوید که کمپانی مورد نظر شما از نظر اعتبار مالی بالا، مدیریت خوب و از ابزارهای لازم برای مدیریت و کنترل سرعت رشد مجموعه برخوردار می باشد و هم چنین طرح تجاری آن در بلند مدت همچنان برای افراد سودبخش می باشد.

بالاسری مناسبی را بیابید که هم از حمایت کافی در آموزش برخوردار باشید و هم فردی متعهد باشد.

مطمن شوید که گروه بالاسری شما، گروه موفقی می باشند که ثابت نموده اند برای آموزش شما شخصا وقت کافی اختصاص می دهند.

برای انجام این تجارت بایستی یک هدف شخصی شفاف، واضح و متقاعد کننده داشته باشید.

به یاد داشته باشید آنقد که چرایی این کار اهمیت دارد، چگونگی آن مهم نیست.زمانی که شما دلایل قوی و متقاعد کننده برای انجام این تجارت داشته باشید، آنگاه یک حس اشتیاق سوزان در شما بیدار می شود که موفقیت در این تجارت را برای شما به یک امر ضروری تبدیل می سازد.

اهداف واضح و مشخص خود را بنویسید و هر روز آن ها را مرور نمایید.

اهداف خود را مشخص نمایید و روی کاغذ بنویسید. برنامه کار خود را مشخص کنید و هرروز را برای خود برنامه ریزی کنید تا زمانی که به اهداف خود برسید.

بر روی موفقیت زیرمجموعه های خود تمرکز کنید تا به صورت خودکار خودتان نیز موفق شوید.

درست است که پول دارای اهمیت زیادی است ولی تمرکز شما بایستی برای کمک به زیرمجموعه هایتان باشد. زیگ زیگلر روزی گفت: شما به هرچه بخواهید می رسید، به شرطی که به دیگران کمک کنید تا به خواسته هایشان برسند. برای موفقیت در این تجارت بایستی زمان، تلاش و جدیت به خرج دهید. شما باید روزانه زمان ثابتی را برای تجارت به خود اختصاص دهید. اگر این کار را به چشم یک سرگرمی نگاه کنید، به اندازه یک سرگرمی هم درآمد کسب می کنید. ولی اگر به چشم یک تجارت به آن نگاه کنید به اندازه یک تجارت بزرگ هم درآمد کسب می نمایید.

دو قانون مهم برای یافتن زیرمجموعه عبارتند از: با مردم صحبت کنید.... و با مردم بیشتری صحبت کنید.

شغل شما رساندن پیام است. پیامی شامل فرصت مالی و محصولات که بایستی هرچه بیشتر در اختیار افراد بیشتری قرار دهید. نگران کسانی که علاقمند نیستند نباشید. شما فقط بایستی مردم را غربال نمایید تا به افراد مورد نظرتان برسید.

شرمنده نشوید این شغل شماست، پس شخصا مسئولیت آن را بپذیرید.

فقط شکست خوردگان هستند که بایستی شرمنده بالاسری شرمنده بالاسری هایشان، کمپانی و طرح تجاری کمپانی شوند.این شغل شماست و مسئولیت شخصی شماست، پس تعهد موفقیت ها و درآمدهای خود را بپذیرید.

پس زدن و رد شدن را به عنوان بخشی از این تجارت بپذیرید و آن را برخورد شخصی به خود نگیرید.

در این تجارت مردم به شما زیاد "نه" خواهند گفت.خوب ممکن است این لحظه مناسب زندگی آن ها برای پذیرش این پیشنهاد نمی باشد. آن ها شما را پس نمی زنند بلکه به این فرصت شغلی عالی و محصولات دست رد می زنند.با مردم دیگر در تماس باشید تا بتوانید در لحظه مناسب زندگی هرکس به آن ها برسید.

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید.

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

          

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

02144180194

02142035161 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top