• ورود / ثبت نام

راه های موفقیت در بازاریابی شبکه ای

شما برای موفق شدن در بحث بازاریابی شبکه ای نیاز به راه هایی دارید که بتوانید در مسیر پیشرویتان موفق باشید.دراین مقاله ما به بررسی برخی از این راه ها می پردازیم.  

خودتان را بشناسید.

علایق، ضعف، قوت و تمامی محدودیت های خودتان را بشناسید.در واقع باید با بی طرفی کامل نگاه دقیقی به تمامی نقاط مثبت و منفی خود ضعف و قوت خود، بیندازید. برخی از افراد تنها بدلیل آن که نمی توانند تحلیل درستی راجب نقاط منفی خود داشته باشند، نمی توانند ضعف های خود را رفع کنند. شما می توانید نقاط ضعف خود را لیست کنید و سپس برای رفع آن ها مطالعه و برنامه ریزی داشته باشید و از نظر مشاوران نیز بهره ببرید. شما حتی باید نقاط قوت خود را لیست کنید و برای تقویت و اعتلای آن مطالعه و برنامه ریزی داشته باشید.مطالعات خود را در زمینه خودشناسی افزایش دهید و در جلسات با این مزمون شرکت کنید و آموخته ها را بکار ببرید.

برنامه رو به جلو داشته باشید.

از نظر صاحب نظران دلیل اصلی شکست 80 درصد از افراد در 5 سال ابتدایی کار خود، نداشتن پول نیست بلکه نداشتن اطلاعات و دانش صحیح و نداشتن برنامه است. شما زمانی موفق می شوید که با اجرای یک برنامه تجاری موثر، تصمیمات صحیح بگیرید. شما باید برای تهیه این برنامه از نظرات راهبران و تجربیات آن ها استفاده کنید. تجربه همکاران و رهبران شما چیزی است که بصورت رایگان دراختیار شما قرار می دهند. در برنامه ریزی خود بیش از حد رویاپردازی نکنید و بیش از حد نیز محافظه کار نباشید.

صنعت خود را بشناسید.

شما هیچگاه نمی توانی در زمینه فعالیت خود موفق باشید مگر اینکه در زمینه تخصصی خود اطلاعات کافی داشته باشید. بنابراین شما برای اینکه یک نتورکر موفق باشید باید در زمینه نتورک مارکتینگ، بازاریابی، تجارت الکترونیک و... اطلاعات کسب کنید. شما با داشتن دانش کافی می توانید در مواجه با سوالات، افراد را عملا خلع سلاح کنید. درحال حاضر اطلاعات راهبران یکی از دلایل و مسائلی است که سبب می شود افراد به سمت بازاریابی شبکه ای گرایش پیدا کنند. هرچه دانش راهبران بیشتر باشد قدرت بیشتری برای جذب افراد دارند.

مشتریان خود را درک کنید.

روی افرادی که در حال حاضر زیرمجموعه شما هستند و افرادی که در آینده به گروه شما می پیوندند، تمرکز کنید. به خواسته ها و نیازهای آن ها توجه کنید و به آن ها کمک کنید تا بتوانند مشکلات خود را حل کنند. سعی کنید همیشه در دسترس آن ها باشید و بگونه ای رفتار کنید که به آن ها نشان دهید نگران آن ها هستید. به آینده و کارهای آن ها فکر کنید و با آن ها ارتباط مناسبی برقرار کنید. آن ها معمولا در دومین و سومین سوال از شما میزان کار و درآمد شما را میپرسند،با اشتیاق از موفقیت ها و ورودی های این هفته، جلسات و پورسانت های خود برای آن ها بگویید در رفتار با افرادی که پرزنت شده اند و به شما جواب منفی داده اند باید با احتیاط رفتار کنید. نباید آن ها فکر کنند که این کار آن ها سبب سردی و دلزدگی شما از این فعالیت و شخص خوده آن ها شده است بلکه باید بگونه ای رفتار کنید که آن ها فکر کنند آن ها چیز مهمی را از دست داده اند.

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید.

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

          

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

02144180194

02142035161 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top