• ورود / ثبت نام

پیگیری کردن در نتورک مارکتینگ

به جز مشتری یابی، احتمالا پیگیری کردن مهم ترین مرحله در تلاش برای ایجاد یک تیم و ساخت کسب و کار بازاریابی شبکه ای موفق است. این بخش قسمتی است که درواقع تعیین کننده عامل موفقیت یا شکست شماست.در این بخش درباره مسائلی بحث می کنیم که سبب ایجاد یک تیم قوی و موفقیت شما در نتوک مارکتینگ می شود.

شما باید محصولات خود را به افراد معرفی کنید. پیگیری کردن و راهنمایی ها به میزان قابل توجهی سبب موفقیت تیم شما می شود.اگر مشتری یابی کردید ولی پیگیری درستی انجام ندادید درواقع کار خود را بدرستی انجام نداده اید حتی اگر آن را با مهارت و توانمندی بالایی انجام داده باشید. مهم نیست چقدر محصولات شما مهیج هستند، مهم این است که شما در مورد محصولات و اسناد و اطلاعات ارائه شده پیگیری نداشته باشید یا حتی از یک گفتگو به راحتی بگذرید، بذرهای بالقوه ای که کاشته اید ممکن است هیچ وقت جوانه نزنند، رشد نکنند و یا میوه ندهند. به دلایل ذکر شده مزایای پیگیری صحیح فراوان است و حتی در بسیاری موارد سال ها ادامه پیدا می کند تا میوه دهد.

رسیدن به هدف مورد نظرتان

شما اگر بخواهید محصول خود را معرفی کنید و یا عضو جدید وارد تیمتان کنید، شما نیاز به پیگیری شخصی که با او در ابتدا برای کمک به پیشبرد این روند صحبت کرده اید، خواهید داشت. گفتگوهای بعدی شما "اصول این موضوع" خواهد بود و همه چیز به صورت برنامه ریزی شده پیش خواهد رفت و شما مصرف کننده یا شریک جدید خود را خواهید داشت. با این حال اگر شما پیگیری نکرده بودید  احتمالا آن ها سعی در یافتن شما نمی کردند حتی اگر علاقمند بودند.این موضوع سبب از بین رفتن زمان و انرژی شما می شد.

توصیه (معرفی به دیگران)

توصیه ها می توانند یکی از بهترین منابع پیشرفت شما باشند.این توصیه ها از منابع زیادی بدست می آیند بطور مثال توصیه افرادی که به شما در مورد کسب و کارتان یا محصولاتتان جواب منفی داده اند، یکی از سودمندترین توصیه ها می تواند باشد.

تمامی کاری که باید انجام دهید این است که بخواهید. خواستن یکی از راه های تبدیل یک فرآیند ناموفق به پاداش های طولانی است. اگر بارها به افراد و نزدیکان خود توصیه کردید و آن ها نپذیرفتند، ببینید آیا آن ها دوست دارند برخی از محصولات شما را امتحان کنند، سپس از آن ها توصیه درخواست کنید.

ویژه نشان دادن خودتان (معرفی خودتان)

یکی از بهترین کارهایی که شما می توانید انجام دهید این موضوع است که شما خود را یک فرد حرفه ای و مورد اطمینان نشان دهید. قطعا با افرادی در زندگی خود مواجه شده اید که بهترین نیت ها را داشته اند اما در عمل نتوانسته اند آن ها را به سرانجام برسانند یا آن ها قرار ملاقات هایی را ترتیب داده اند اما دائما تاخیر داشتند یا بدتر از آن که شرکت نمی کردند. حتما شما احساس خوبی نسبت به این افراد نداشته اید  و به این افراد نمی توانید اطمینان کنید.حال این احساس را با احساس افراد وقت شناس که بر سر قرار ملاقات ها منظم ظاهر می شوند، مقایسه کنید.این شخصی است که شما می خواهید باشید و مرحله پیگیری این شانس را به شما می دهد که خود را از نظر مشتریان یا شرکای بالقوه خود این چنین ویژه نشان دهید. در پایان هر قرار ملاقات خود، نوع تماس خود را مشخص کند که می خواهید جلسه حضوری داشته باشید و یا تماس تلفنی داشته باشید.و در قرارها بطور منظم و دقیق ظاهر شوید.این کار سبب می شود شما فردی حرفه ای و دارای نظم در ذهن افراد قرار بگیرید.

بیشترین بهره را از زمان خود ببرید.

مزیت دیگر مشخص کردن زمان تماس بعدی این است که شما منتظر تماس آن ها نمی مانید و اگر شما زمان را مشخص کردید و فرد در جلسه حضور نیافت و یا با شما تماس نگرفت شما متوجه می شوید که این فرد، شخص مناسبی برای همکاری نمی باشند. شما معمولا بیست و چهار ساعت قبل از قرار ملاقات رودررو با آن ها تماس گرفته و یادآوری کنید. با ارائه الگو راهبری کنید. در این قسمت موضوعی وجود دارد که افراد به ندرت به آن پی می برند.از لحظه ای که شما با مشتری یا شریک خود تماس می گیرید، شما به افراد آموزش می دهید که چطور کار خود را انجام دهند چرا که همیشه در ذهن آن ها خواهد ماند که شما از لحظه اول تماس خود چگونه با آن ها گفت و گو کردید.

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید.

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

         

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

021-44180194 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top