• ورود / ثبت نام

آموزش فروش در بازاریابی شبکه ای

فروش در بازاریابی شبکه ای یکی از ارکان و الزامات اصلی موفقیت در این حوزه به شمار می رود.اینکه شما تازه وارد این کار شده باشید یا مدت هاست در این حرفه مشغول باشید، مهم این است که شما محصولات و خدمات خود را بفروشید.

در نتورک مارکتینگ افراد محصولات و خدمات خودشان را از طریق بازاریابی کلامی به سایر افراد پیشنهاد می کنند و تجربیات خود را از استفاده آن محصول به دیگران اطلاع می دهند.

در بازاریابی شبکه ای محصولاتی هم چون جواهرات و خودرو بفروش نمی رسد بلکه محصولاتی فروخته می شوند که جنبه مصرفی دارند و مردم بصورت روزانه از این محصولات استفاده می کنند.

در ادامه به بررسی برخی راهکارهای این موضوع می پردازیم:

گام اول

شما در ابتدا باید با ترس های درونی خودتان کنار بیایید و باور داشته باشید که این یک امر معمولی است.باید ترس های درونی و باورهای محدودکننده تان را کنار بگذارید تا قوی شوید.

بهتر است این را بدانید که در نتورک مارکتینگ به جای فروش به اشتراک بگذارید. شما باید داستان شخصی خودتان و تجربه شخصی تان از استفاده از محصول را در اختیار افراد بگذارید. تا زمانی که شما با ترس های درونیتان کنار نیایید این اشتراک گذاری اتفاق نمی افتد.

گام دوم

بعد از اینکه ترس ها و باورهای خودتان را اصلاح کردید باید به این موضوع توجه کنید که در بازاریابی شبکه ای مهم ترین موضوع محصول است.بعد از آن پلنی که به کمک آن و با فروش محصولات می توانیم پورسانت دریافت کنیم.سپس نوع آموزشی که در اختیار ما قرار می گیرد و بعد از آن سایر بسترها....

گام سوم

مطلب بعدی برای اینکه شما به آن توجه کنید این است که محصول شما محصول تخصصی است یا محصول عمومی؟محصول تخصصی محصولی است که شما را متخصص در انجام کاری می کند. محصول تخصصی بر پایه فروش است درصورتی که در محصول عمومی شما باید بر پایه خرید کار کنید.در شرکت هایی که محصولشان بر پایه خرید است، شما تشویق خواهید شد که مصرف کننده خوبی باشید، ولی شرکت هایی که بر پایه فروش هستندبه شما کمک می کنند که شما فروشنده خوبی باشید.

این نکته را همیشه به یاد داشته باشید که ثروت در فروش است.این یکی از مهم ترین ذهنیت هایی است که باید در خودتان ایجاد کنید. اگر تمام افراد موفق دنیا را بررسی کنید متوجه می شوید که همه آن ها فروشندگان خوبی بودند پس برای اینکه به ثروت برسید باید تمرکز خود را بر روی فروش قرار دهید.این را بدانید که نوع ارتباط برقرار کردن شما با افراد نیز نوعی فروش است. فروش در بازاریابی شبکه ای یکی از ارکان و الزامات اصلی موفقیت در این حوزه به شمار می رود.اینکه شما تازه وارد این کار شده باشید یا مدت هاست در این حرفه مشغول باشید، مهم این است که شما محصولات و خدمات خود را بفروشید.

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید.

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

          

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

02144180194

02142035161 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top