• ورود / ثبت نام

رندی یک بازاریاب شبکه ای موفق

  در این مقاله به بررسی داستان زندگی رندی بازاریاب شبکه ای موفق از سلول های زندان تا تبدیل شدن به یک میلیونر خود ساخته، میپردازیم.

سال های کودکی رندی در فقر و سختی گذاشت. او در نوجوانی به دام اعتیاد افتاد و گرفتار مواد مخدر و الکل شد.

وی برای مصرف خود و کسب درآمد مجبور به فروش مواد مخدر شد ولی با این حال باز هم نمی توانست هزینه ها را پرداخت کند بنابراین به سمت جرم و جنایت کشیده شد.در نتیجه از دبیرستان اخراج و در نهایت راهی زندان شد.

زمانی که وی به زندان رفت فردی بازاریاب به استعداد و توانایی های وی پی برد. وی تلاش کرد روش زندگی رندی را تغیر دهد و به وی کمک کند تا در راه مثبت قدم بگذارد.او متوجه شد که رندی در هر کاری که وارد شود می تواند آن را به بهترین نحو انجام دهد. او دریافت که رندی می تواند می تواند کارهای عظیم را انجام دهد. این سخن او در رندی تاثیر گذاشت  و او را دگرگون کرد.

زمانی که رندی از زندان آزاد شد زندگی برای او تغیر کرده بود او تصمیم گرفت زندگی خود را تغیر دهد. رندی از کارگری به عنوان ظرفشویی یک شیرینی پزی آغاز کرد تا اکنون که تبدیل به یک میلیونر شده است. او در زندگی اش به تمام آرزوهایش دست یافته است و فقط می خواهد رموزی را که درباره موفقیت می داند، با مردم جهان درمیان بگذارد.

رندی در 47 سالگی در بهترین وضعیت جسمانی قرار دارد و سوار بر ماشین رویایی خود می شود. لباس های وی توسط مشهورترین طراحان ایتالیایی و فرانسوی طراحی می شود و مردم به او لقب " ناپلئون هیل عصر جدید " را داده اند. البته به گفته فورد سائکس، ناپلئون هیل هیچگاه نتوانست به درجه ای از موفقیت که رندی به آن رسیده است، دست یابد.

رندی مولف پرفروش ترین کتاب های جهان مانند 37 راز موفقیت، توانگری را بر خود پذیرا باشید، موفقیت ذهن، 77 قانون معنوی موفقیت و 101 کلید برای موفقیت شما، است که به چندین زبان دنیا ترجمه شده است.

رندی در یک چشم برهم زدن به موفقیت نرسیده است بلکه نتیجه او حاصل سال ها تلاش و کار سخت اوست. او توانست بر ذهن نیمه هوشیار خود تسلط پیدا کند، نقص های کار و نداشتن برنامه ریزی در زندگی را در خود کشف کند و این موانع را از سر راه خود بردارد.

در حال حاضر رندی بالغ بر 15 سال است که توانسته به مردم کمک کند تا قدرت حقیقی ذهن خود را در جذب و نگهداری موفقیت در زندگی شان درک کرده و آن را آشکار سازند.

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید.

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

         

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

021-44180194 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top