• ورود / ثبت نام

نشانه های یک کسب و کار بازاریابی شبکه ای سالم

مانند انسان های سالم کسب و کار سالم نیز بازتابی از بدن، ذهن و روان قوی است. در کسب و کار این امر به معنای اقدام مداوم (جنبه فیزیکی)، نگرش مثبت (جنبه ذهنی)،هدف جذاب(جنبه روانی) است.

ما در زیر پنج نشانه برای خلق کسب و کار سالم بیان می کنیم تا برای شما، تیم و مشتریانتان به منظور داشتن کیفیت بالا در سال های متمادی سودمند باشد.

1-رویای خود را تجسم کنید.

2-هدف خود را تعیین کنید.

3-تیم خود را آموزش دهید.

4-صادقانه رفتار کنید.

5-زندگی خود را دوست بدارید.

رویای خود را تجسم کنید.

این مرحله به شما انگیزه ای برای پشت سر گذاشتن مراحل کسب و کارتان ارائه می دهد.این یک نیروی محرکه است که شما را برای رسیدن به خواسته قلبیتان هدایت می کند.تجسم یک زندگی ایده آل به شما این شهامت را می دهد تا از آسایش زندگی خود خارج شده و با انجام کارهای با ریسک بالا زندگی خود و دیگران را تغیر دهید.

عدم داشتن رویا، دلیلی است که بیشتر افراد و کسب و کارها با شکست مواجه می شوند.موانع به طور اجتناب ناپذیری در سفر شما به سوی موفقیت ظاهر می شوند،رویاهای ماست که به ما دلیل متقاعد کننده برای از میان برداشتن آن ها ارائه می دهد.بدون رویای جذاب، تسلیم شدن آسان است و ما را به یک زندگی در حد متوسط به جای زندگی فوق العاده مقید می کند.

بنابراین، مرحله اول ورود به این شغل یا هرکار دیگری پرسیدن این سوال از خودتان است که "چرا من این کار را انجام می دهم؟زندگی ایده آل من چه شکلی است؟اگر منابع زمان، پول و سلامتی در زندگی من فراوان بودند،چه کاری باید انجام می دادم؟پس با نوشتن پاسخ های خود سرگرم شوید و از ابتکار و خلاقیت خود استفاده کنید.

هدف خود را تعیین کنید.

رویاهای خود را به دقت بخوانید. این عبارت چیزی بیش از لغات صرف هستند.آن ها تعهدات محکمی هستند که مهم ترین ارزش های ما را تعیین می کند و درک عمیقی از آنچه برای زندگی خود انتخاب کرده ایم که ما ارائه می دهند.

سوختی که رویای شما را روشن نگه می دارد،باورهای شماست.اول و مهمتر از همه این باور است که شما شایسته رویا و هدف خود هستید. برنامه های رشد شخصی، برنامه های شنیداری و کتاب ها می توانند به تقویت این باور است که شما شایسته رویا و هدف خود هستید،کمک کند.

مطالعه زندگی افراد عادی که از طریق بازاریابی شبکه ای به زندگی فوق العاده ای رسیده اند، برای تقویت باور توانمندی شما ارزشمند است.

ساخت باور شما نسبت به شرکتتان و محصولات یا خدمات آن مورد بعدی می باشد.دو مسیر متقارن، شما را به هدف نهایی خواهد رساند: "محصول محصول" بودن توسط استفاده شخصی از محصولات یا خدمات شرکت تان و شنیدن تجربه های مثبت دیگران در استفاده از آن ها.

اگر باورهای شما در مورد سه حوزه مهم شامل ارزش و توانمندی شخصی،شغل بازاریابی شبکه ای و شرکت شما و محصولات یا خدمات آن به اندازه کافی باشد، در این صورت شما آماده تشکیل و آموزش تیم خود هستید.

تیم خود را آموزش دهید.

اعضای تیم شما از طریق مشتریان موجود یا دعوت دیگران به مشاهده فرصت کسب و کارتان به وجود می آیند.صرف نظر از آنچه آن ها را به اینجا کشانده است، آن ها باید توسط شما آموزش ببینند و راهنمایی شوند.

پس از راهنمایی توزیع کنندگان جدید با دلایل تجسم رویا و تعیین هدف، زمان آموزش او برای چگونگی انجام آن هاست.بهترین شیوه رضایت بخشی متقابل برای آموزش توزیع کننده جدید، مشارکت با او در ساخت کسب و کار اوست.

بهترین شکل آموزش در ابتدا نمایش سپس تمرین خواستن و در نهایت بازخورد دادن عضو جدید است.این سه مرحله از روند آموزش صرف نظر ازروش انتخابی شما برای تماس اولیه، پیگیری و معرفی می باشد.

موفقیت، موفقیت می آورد. با دقت کار کردن با توزیع کنندگان به آنان کمک می کند تا به زودی موفقیت را تجربه کنند.هرچقدر آن ها بتوانند تحت نظارت و تجربه شما تمرین کنند، سریع تر می توانند اعتماد به نفس و توانمندی لازم برای آموزش اعضای تیم خود را پیدا کنند.

صادقانه رفتار کنید.

بسیاری از توزیع کنندگان جدید، زمانی که این مدل کسب و کار را آغاز می کنند شروع به مطالعه کتاب هایی در زمینه نتورک مارکتینگ و تحلیل ها و خواندن ایمیل ها می کنند.در حالی که این موارد در کسب و کار شما نقش ایفا می کند،اما فقط رفتار شما (با پشتوانه باور) است که نتیجه می دهد.

طی تماس های اولیه شما وظیفه دارید صادقانه رفتار کنید. در دنیای حال حاضر که فروش با دروغگویی و اغراق برای متقاعد کردن مشتری آتی به خرید بدنام شده است، ما باید صادقانه و مطابق اخلاق رفتار کنید.

 دانشگاه بازاریابی، دستورالعملی را در بیان شیوه ها و قوانین منصفانه و اخلاقی برای راهنمایی شغلی ما تهیه کرده است. (این دستورالعمل در مورد بخش مربوط به دستورالعمل اخلاقی شرکت فروش مستقیم است.)

به عنوان یک بازاریاب شبکه ای مورد تأیید می بایست:

1- خود، شرکت، محصولات و خدمات آن را صادقانه معرفی کنید.

2- بیشترین منافع را برای مشتریان خود به دقت در نظر داشته باشید. هرگز مشتریان را به خرید محصولات یا دادن تعهداتی که ممکن است اثر مضری روی سلامت یا ثبات مالی آن ها داشته باشد، ترغیب نکنید.

3- صادقانه خودتان، شرکت، محصولات و اهداف درخواست های خود را به شرکت یا مشتریان آتی معرفی کنید. سؤالات را به طور مستقیم و صادقانه پاسخ دهید.

4- طرح های درآمدی واقعی را ارائه دهید که با فروش گزارش شده شرکت شما، سود و متوسط درآمدهای شخصی مطابقت داشته باشد.

5- به مشتریان بگویید که درآمدهای آن ها به طور مستقیم مربوط به بازاریابی آن ها و مهارت های رهبری و تلاش های شخصی خود آن ها خواهد بود.

6- اطلاعات بدهید، اما نصیحت نکنید.

7- هرگز از این شغل از طریق بد نام کردن هر شرکت بازاریابی دیگری حمایت نکنید.

8- سایر بازاریابان شبکه ای را حمایت و تشویق کنید تا در شرکتی که هستند موفق باشند، به جای اینکه آن ها را فریب دهید که به شرکت شما ملحق شوند. هرگز عمداً عضوگیری یک عضو فعال در شرکت دیگر را در داخل شرکت خود انجام ندهید. (اگر عضوی با شما تماس گرفت، سپس شما اطلاعات مربوط به درخواست او را ارائه دهید.)

9- گرفتار دسیسه های زنجیره ای یا هرمی غیر قانونی توسط فرستادن نامه های الکترونیکی ناشناس از طریق اینترنت، فرستادن فکس های ناخواسته یا برگزاری جلسات "بازاریابی کمینی" نشوید.

10- مزیت های محصولات خود را فقط همان طور که در اسناد بازاریابی شرکت شما اظهار شده و طبق تجربه شخصی خودتان بیان کنید.

11- آموزش مستمر مورد نیاز برای صدور گواهینامه حرفه ای را ادامه دهید.

12- راهبر باشید. توافقات تیم بازاریابان می تواند شما را در ساخت شرکتی با یکپارچگی بالا راهنمایی کند.

 

اعتبار، اعتماد را می سازد. به طوری که تام اِسکریتر فصیحانه می گوید: "سه دلیل وجود دارد که چرا مردم از شما خرید می کنند. بیشتر ما فکر می کنیم این به خاطر (1) شرکت، (2) محصولات یا خدمات، یا (3) طرح درآمدی شرکت است. خیر، سه دلیل واقعی این ها هستند که مردم از شما خرید می کنند: (1) آن ها شما را می شناسند، (2) آن ها شما را دوست دارند، (3) آن ها به شما اعتماد دارند."

زندگی خود را دوست بدارید.

آخرین اما نه کم اهمیت ترین نشانه کسب و کار سالم، میزان لذت بردن شما از کار و زندگی است.ما در یک رابطه تجاری هستیم.ما علاوه بر محصولات و خدمات، پتانسیل استقلال مالی و زمانی می فروشیم.آیا شما جذب کار می شوید با کسی که مضطرب و پریشان است؟یا بیشتر مشتاق کار هستید با کسی که در زندگی شاد وهیجان زده است و نگرش وفورر دارد؟

قانون جذب نقش مهمی را در جذب مشتریان و اعضای تیم به کسب و کارهای شبکه ای دارد. این موضوع نباید دست کم گرفته شود. یکی از راه های قانون جذب، از امروز شروع به زندگی با رؤیایتان است. در حالی که برخی جزئیات ممکن است امکان اجرای فوری نداشته باشند، احساساتی که از زندگی با رؤیا ناشی می شوند در هر زمان برای شما در دسترس هستند

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید.

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

          

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

02144180194

02142035161 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top