• ورود / ثبت نام

AVON یکی از بهترین شرکت های بازاریابی شبکه ای

در این مقاله به بررسی یکی از شرکت های موفق و برتر در زمینه نتورک مارکتینگ می پردازیم.

شرکت اوان پروداکتس شرکت آمریکایی لوکس است که در زمینه تولید و توزیع طیف وسیعی از لوازم آرایشی، محصولات مراقبت های شخصی و زیبایی، عطر و پوشاک و اسباب بازی فعالیت می کند.

این شرکت در سال 1886 فعالیت خود را آغاز کرده است و در حال حاضر با تعداد بسیاری از افراد همکاری می کند و کارمندان بسیاری (بیش از 39 هزار نفر) دارد.

سود خالص این شرکت در سال 2012 ، 42.5 میلیون دلار بود. آن ها در سراسر جهان فعالیت می کنند و به 140 کشور دنیا محصولات خود را صادر می کنند.

از مهم ترین محصولات و برندهای این شرکت می توان به محصولات مختلف در زمینه پوست و مو و رنگ های طبیعی اشاره کرد که بیشترین مشتریان را به خود جذب کرده است.

دفتر مرکزی این شرکت در شهر نیویورک آمریکا قرار دارد.

موسس شرکت AVON 

شرکت توسط دیوید اچ مک کانل تاسیس شد. او در ابتدا فروشنده درب ورودی بود که از فروش کتاب به خانه های نیویورک استفاده می کرد.او پس از مدتی تصمیم میگیرد که بجای کتاب عطر بفروشد. وی کسب و کار خود را در یک دفتر کوچک در نیویورک آغاز کرد.شریک تجاری او یعنی آقای هندرسون در سال 1892 به وی پیشنهاد کرد که نام شرکت را به " شرکت عطر کالیفرنیا " تغیر دهد او نیز این پیشنهاد را پذیرفت.

در سال 1894، هندرسون به عنوان معاون رییس و خزانه دار به شرکت پیوست و به شکل گیری سیاست هایش و رشد و شکوفایی شرکت کمک شایانی کرد.

در ژوئن 1909 ، مک کانل و هندرسون قرارداد شرکتی را برای شرکت عطر کالیفرنیا در ایالت نیوجرسی امضا کردند. در ژانویه 1916 شرکت عطر کالیفرنیا در ایالت نیویورک ثبت شد. مک کانل، هندرسون و ویلیام شیل به عنوان مقامات شرکتی معرفی شدند.

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه ما باشید.

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

          

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

02144180194

02142035161 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top