• ورود / ثبت نام

دروغ شما فقط وارد شوید بقیه کار با ما!!

در زمینه بازاریابی شبکه ای دروغ هایی مطرح می شود که بتوانند افرادی جدیدی را به این صنعت وارد کنند.مثلا می گویند :شما وارد شوید ما کسب و کارتان را برای شما می سازیم.این ادعا کاملا شک برانگیز است. اینکه شما نه بفروشید نه عضو جدید وارد کنید، سبب جذب افراد تنبل به این عرصه می شود.علاوه بر این ادعا، ادعاهای دیگری نیز مطرح می شود هم چون: صدها نفر در صف انتظار هستند تا بصورت خودکار زیرمجموعه شما شوند و یا اینکه شما جایگاه خود را تثبیت کنید ما برایتان می فروشیم و امثال این ادعاها.

افراد همیشه می خواهند باور کنند که مسیر موفقیت و ثروت بسیار راحت است.این ادعاها فقط سبب جذب افراد تنبل می شود.

بازاریابی کسب و کاری است که در آن سرمایه گذاری برای تعداد بسیاری از افراد وجود دارد و کسب و کاری جذاب است.

شما در نتورک مارکتینگ دو چیز را ارائه می دهید، یکی کالا و یا خدماتی که شرکتی که عضو آن هستید عرضه می کند و دیگری شغلی برای عامه افراد.

اکثر افراد که آشنا با مدل کار کارمندی هستند شناخت و آشناییتی با این مدل کار کردن، ندارند.

در این کار، اگر شرکت به شما بگوید که نیاز نیست شما محصولات را بفروشید، به شما دروغی بزرگ گفته است، چرا که اگر قرار نیست شما محصولی بفروشید و یا کاری نکنید پس آن ها چه نیازی به شما دارند؟؟!!...

اگر جز پرداخت هزینه اولیه برای خرید محصول،نیاز نباشد شما کار دیگری انجام دهید پس دلیلی وجود ندارد که به شما پول دهند.این یک واقعیت اقتصادی است که شما در مقابل انجام یک کاری پولی دریافت می کنید.در حرفه بازاریابی شبکه ای لازم است که شما یک کار اساسی انجام دهید و آن هم برقراری تعاملات با افراد است.

دلیل اصلی نیاز شرکت به شما نیز همین است.

وظیفه اصلی شما فروش است. برای این کار شما به برقراری ارتباط با افراد دیگر و ساختن سازمان فروش نیاز دارید.درست است که سیستم بازاریابی خودکار تا حدودی کمک کننده در انجام وظایف شما هستند، اما آن ها نمی توانند همه کارها را برای شما انجام دهند.

سیستم خودکار عضوگیری تنها نیمی از معامله است، نیم دیگر شما و تلاش هایتان است. مهم نیست چه کسی چه می گوید، بازاریابی شبکه ای بر پایه روابط شخصی ساخته شده و خواهد شد. همانند هر کسب و کار پایدار و بلند مدتی ، روابط و نظارت برآن همانند چسبی است که سازمان شما را حفظ می کند.

پرداختی که در ازاء صرف زمان و تلاش شما صورت می گیرد، سازمان شما را اداره کرده، کمک به موفقیت افراد زیر مجموعه شما می کند و رهبری شما را بهبود می بخشد. این ها چیزهایی هستند که یک سیستم خودکار بازاریابی توان انجام آن را ندارد.

هیچ سیستمی جایگزین مدیریت انسانی نیست و توانایی مدیریت گروهی افراد را ندارد.افراد متفاوت از یکدیگر و نیاز به راهنمایی فردی و هدایت در مسیر موفقیت دارند.

همه سیستم های خودکار نیاز به حضور انسان ها و مدیریت و نظارت شان برای به جریان افتادن دارند. هیچ ماشینی به طور کامل به صورت خودکار حرکت نمی کند. فردی سوخت به آن تزریق می کند، موتور آن شروع به کار می کند، پدال گاز آماده عمل شده و با فشار کلاج، چرخ آن شروع به حرکت می کند. این سیستم ها یک قطعه ضروری برای کسب موفقیت در سیستم بازاریابی شبکه ای است، اما به تنهایی کافی نیست. آن ها همه کار برای شما انجام نمی دهند، قسمت اصلی کار خود شما و نظارت شما است.

با هلدینگ بزرگ عطاکو در سایت atamlm.ir همراه باشید.

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

          

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

02144180196

02142035161 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top