• ورود / ثبت نام

آموزش نتورک مارکتینگ

بعد از انتخاب شرکت مناسب شما باید نکات زیر را رعایت کنید تا در بازاریابی شبکه ای به موفقیت و کامیابی برسید.بخش اعظم کار شما شناخت درست شرکتی است که میخواهید با آن ها کار کنید.در شروع رسیدن به اهدافتان محصولات، پلن پورسانت دهی شرکت،ابزارهای آموزشی شرکت می توانند سبب انگیزه بیشتر برای شما و سازمان شما باشند.

حال در نظر می گیریم که شما شرکت مناسب خود را انتخاب کرده اید و در آن عضو شده اید،پس به نکات زیر دقت کنید.

1-هدف داشته باشید و آن را بنویسید.

برای رسیدن به هدفتان تاریخ مشخصی برای آن تایین کنید و خود را متعهد به انجام آن کنید.برای رسیدن به هر هدفی باید مراحلی را طی کرد اول برنامه ریزی و سپس با سرعت مراحل را سپری کردن!فقط مراقب باشید که بازنده نباشید.

2-خودتان محصولات کمپانی خودتان را استفاده کنید.

اگر شما به دلیل ارزان بودن سایز محصولات یا هر دلیل دیگری از محصولات دیگری استفاده کنید و کیفیت را فدای کمیت کنید،خودتان تبلیغ محصولاتتان را از بین برده اید.

3-اثرات هرگونه رویداد منطقه ای،ملی و محلی را بر روی مجموعه خود مد نظر داشته باشید.

همراه کلیه اطلاعات را در اختیار داشته باشید. این اطلاعات بسیار به درد شما می خورد و کمک می کند تا شما زودتر به موفقیت برسید.

4-هرگونه تماسی را برای مجموعه خود در نظر بگیرید.

هرگونه تماس تلفنی و هرگونه آشنایی را برای مجموعه خود در نظر بگیرید.به زیر مجموعه های خود احترام بگذارید و حداقل در ماه 1بار برای آن ها وقت بگذارید تا آن ها بتوانند مشکلاتشان را برای شما بگویند.در پاسخ دهی به سوالات افراد درون سازمانتان در مرحله اول از لیدر مجموعه کمک بگیرید تا ارزش اون شخص در سازمانتان حفظ شود و کل سازمان به شما متکی نباشند.

5-هر روز افراد جدیدی را برای مجموعه خود در نظر بگیرید.

با خود تعهد کنید که هرروز شخص جدیدی را پرزنت کنید.هرشخصی که در اطراف شماست یک کاندیدا محسوب می شود.با آن ها صحبت کنید و اهمیت ندهید که جواب منفی می دهند.شما برای رسیدن به هدف خود تلاش کنید.

6-بطور منظم با بالاسری و زیرمجموعه های خود در تماس باشید.

ناپدید نشوید. با بالاسری و زیرمجموعه های خود کار کنید.هرگز نگذارید بالاسری و زیر مجموعه های شما در هنگام دیدن شما و ازینکه در جمع حضور دارید تعجب کنند.آن ها باید بدانند که شما مجموعه ای قوی با روابط قوی ساخته اید.

7-ایفا کننده عالی ترین نقش در مجموعه خود باشید.

تلاش کنید در مجموعه خود به عنوان بهترین در هر عملی که انجام می دهید،شناخته شوید.تمام کارهای شما در مجموعه همانند سازی خواهد شد.اینکه مجموعه تان به سرعت پیشرفت کند یا بسیار آرام،دست شماست.با یک برنامه و استراتژی مناسب پیش بروید.پیش مشاور یا کسی که پلن شما را بخوبی می شناسد بروید و از او راهنمایی بخواهید و سپس با اراده کارتان را انجام دهید.اگر بعد از گذشتن 6 تا 9 ماه پیشرفت نکردید بدانید برنامه ریزی درستی انجام نداده اید.

8-هرماه لیدر های خود را توسعه دهید.

افراد جدید را تحت آموزش خود قرار دهید و از آن ها لیدر بسازید.گاهی از آن ها بخواهید میزبان اجتماعات و یا سخنران مجامع شما باشند.تلاش کنید که مسئولیت خودشان را بپذیرند.

9-به این کار به چشم یک تجارت بنگرید نه به چشم یک سرگرمی.

با تمام وجود کار کنید و یا این کار را رها کنید،بینابین نمی شود.هرروز سرکار خود باشید بگونه ای که در روز بعد به تعطیلات می خواهید بروید.

اگر شما تجارتی داشته باشید که میلیون ها برای آن سرمایه گذاری کرده باشید تمام تلاش خود را می کنید که سرمایه تان به باد نرود.با این تجارت هم همین گونه رفتار کنید.

10-با افرادی که شایستگی این کار را دارند،کار کنید.

اگر شما در نهایت جدیت کار خود را انجام می دهید،پس فقط با افرادی قادر به کار کردن هستید که آن ها نیز در کار خود جدی هستند.از افراد غرغرو دوری کنید.با افرادی کار کنید که اهدافی که در ذهن دارند به اهداف شما نزدیک باشد.روش ساده ای برای شناسایی این افراد وجود دارد :آیا آن ها مدام با شما در تماس هستند؟آیا مشتاق به یادگیری این تجارت هستند؟آیا در آموزش افراد تازه وارد،مشارکت می کنند؟

یا اینکه بعد از حمایت شما ناپدید می شوند؟

11-از موفقیت ها تجلیل کنید.

زمانی که ورودی های شما زیرمجموعه جدید می گیرند با آن ها تماس بگیرید و به آن ها تبریک بگویید.بگذارید آن ها بدانند که برای این کارها به آن ها افتخار می کنید.برای تمام کارهای زیر مجموعه تان ارزش و اهمیت قائل شوید.موفقیت ها را بشناسید و از آن ها تجلیل کنید.

12-به تجارت خود و صنعت ما ایمان داشته باشید.

مطمئن شوید که هرروز با تمام وجودتان ایمان دارید که در راه درستی قرار گرفته اید و با صنعت درستی کار می کنید.تنها زمانی که شما کار درستی را انجام نمی دهید،زمانی است که کار نمی کنید و یا قبل از گرفتن نتیجه از سیستم خارج می شوید.

13-همیشه بدنبال یادگیری باشید.

در بازاریابی شبکه ای یادگیری و آموزش حرف اول را می زند.هرچقدر احساس کنید که کامل این فعالیت یعنی نتورک مارکتینگ را می شناسید کم است.سعی کنید با خواندن کتاب هایی در زمینه مدیریت معیارهایی برای اداره سازمانتان بدست آورید. همواره با سازمانتان ارتباط برقرار کنید.

14-در سمینارهای آموزشی شرکت کنید.

بهترین برگزار کننده سمینارهای آموزشی بالاسری هایتان هستند از آن ها بخواهید تا برایتان سمینارهایی در باب نحوه ورودی کردن،نحوه پرزنت کردن و دعوت کردن برگزار کنند.

در سایت atamlm.ir همراه ما باشید.

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

         

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

021-44180194 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top