• ورود / ثبت نام

روش هایی برای فروش بهتر و بیشتر

1-تکنیک  دعوت

هوشمندانه ترین راه برای خرید حتمی مشتری، دعوت از مشتری برای خرید است.

بطور مثال به مشتری بگویید: "تو که از این خوشت اومده چرا امتحانش نمیکنی؟"

مشتریان در هنگام خرید معمولا از اینکه جنسی را بخرند،مطمن نیستند و به عبارتی شک دارند و تصویری از تجربیات خریدهای ناموفق قبلی شان هم بیاد می آورند.و در این حالت سردرگم شده و معمولا میگویند: نه نیاز ندارم،گیج شدم و....

فروشنده حرفه ای کسی است که هیچ فروشی را بدون دعوت از مشتری، ترک نمی کند.

 

2-تکنیک جایگزینی

هنگامی که مشتری گزینه های زیادی را پسندیده است و در انتخاب بهترین آن ها، مردد است شما با پرسیدن جمله " از کدوم محصول بیشتر خوشت اومده؟" ذهن مشتری را از حالت تشویش خارج کنید.

چرا که هرکدام از ما هنگامی که چند مورد مختلف داشته باشیم، دچار سردرگمی می شویم.

اگر مشتریان تنها یک گزینه برای انتخاب داشته باشند،فروشندگان حرفه ای محصولات جدید دیگر را هم معرفی می کنند و  سعی در فروش بیشتر دارند.

اگر خریدار می گوید :

-گران است!

+تخفیف می دهم!

-پول به اندازه کافی ندارم!

+قسط بندی می کنیم.

 

3-تکنیک مراقبت

مشتری باید این احساس را داشته باشد که فروشنده مانند یک مشاور خوب است و او را به درستی راهنمایی می کند.

فروشندگان حرفه ای در همه مراحل خرید در کنار مشتری هستند و او را بدرستی راهنمایی می کنند.این حس برای مشتری بسیار خوشایند است .

مشتریان در هنگام خرید حتی در آخرین مرحله خرید هم دچار تردید هستند،فروشنده حرفه ای با دادن با دادن اطمینان و اینکه مراقب همه چیز است، خیال مشتری را راحت می کند. در این هنگام فروشنده گام بزرگی برای نهایی کردن خرید برداشته است.

4-تکنیک ثانویه

یکی از تکنیک های موثر فروش در بازاریابی، تکنیک ثانویه است.اگر مشتری شما خریدار ماشین است، بجای تمرکز بر روی فروش ماشین،بر روی یک بحث ثانویه مثلا "رنگش چطوره؟ " یا "رنگ مورد علاقتون چی؟" تمرکز کنید. شما با این کار فروش ماشین را به سمت نهایی شدن سوق می دهید.

 

5-تکنیک اجازه

همه ما دوست داریم که از ما اجازه گرفته شود پس بجای مجبور کردن افراد برای خرید ،طوری با آن ها صحبت کنید که در شرایط خرید قرار بگیرند مثلا بگویید :"اجازه میدین در انتخاب کمکتون کنم؟" او هم با تصمیم گیری و اینکه به شما بله یا خیر بگوید، به سوال شما پاسخ می دهد.

در سایت atamlm.ir همراه ما باشید.

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

          

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

02144180196

02142035161 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top