• ورود / ثبت نام

دلایل موفقیت افراد در بازاریابی شبکه ای

در این مقاله تصمیم داریم شما را با دلایل موفقیت افراد و تصمیم مصمم و قوی آن ها برای حضور در دنیای نتورک مارکتینگ آشنا کنیم.

تقریبا همه بازاریاب ها دوست دارند روشی بود که آن ها می  توانستند به راحتی روی افراد تاثیر گذارند و آن ها را وارد مجموعه خود کنند.ما در این مقاله می خواهیم با توجه به روش کار شما که چه به صورت آنلاین است چه به صورت آفلاین، روش هایی را ارائه دهیم که به شما در این زمینه کمک کند.

در دنیا ی امروز مردم تشنه کسانی هستند که به آن ها این باور را القا کند که آن ها می توانند به همه خواسته هایشان  و حتی چیزی فراتر از آن چه که از زندگی می خواهند برسند.در واقع در دنیا ی امروز مردم به شدت خلا قدرت دهنده را احساس می کنند.چرا که کسی در اطراف آن ها نبوده که به آن ها بگوید شما به موفقیت می رسید و به آن ها بگوید آنچه که برای انجام کارهای بزرگ لازم است،در درون خود شماست.

در عضوگیری هم همین طور است.شما باید به درخاست افراد توجه کنید و احساسات آن ها را حس کنید.مردم میخواهند احساس خوبی راجب زندگی،آینده و کارکردن با شما داشته باشند و همین موضوع سبب می شود شما برای چیزی با ارزش تر و والاتر از عضوگیری شبکه ای ،عضوگیری کنید.شما باید با آن ها به نوعی رفتار کنید که آنها احساس خوبی از کار کردن با شما داشته باشند.

شما با تمرکز روی چیزی که بازاریابی شبکه ای بجز یک بیزینس می تواند آینده ای رویایی برای افراد دیگر بسازد.باید رویایی بزرگتر از یک بیزینس را برای آن ها ایجاد کنید.مثلا :شما باید کاری کنید که افراد از زندگی خسته کننده خود دست بردارند یا سبب شوید که تفاوت اساسی در افکارشون ایجاد شود و آن ها را متوجه این کنید که این کار باعث رشد شخصیتشان می شود و احترام به خود را افزایش می دهد،می تواند مزایای مالی زیادی برای آن ها داشته باشد،می تواند به آن ها بیاموزد که چگونه فرزندان خود را تربیت کنند و این که می تواند درکشان را از هرآنچه در زندگی رخ می دهد تغیر دهد و هزاران انگیزه دیگر...

تمامی این سوالات را از افراد بپرسید و بعد سکوت کرده و پاسخ آن ها و چیزی که درواقع در عمق وجود آن هاست را بشنوید:

-اگه یاد میگرفتی که رفتار بهتر و تاثیرگذاری بیشتری روی افراد داشته باشی،چه کمکی به زندگیت می کرد؟

-اگه فرد منظم تری بودی،چی؟

-اگه میتوانستی ارتباط قوی ترین با افراد داشته باشی،چه تفاوتایی در زندگیت ایجاد میشد؟

و سوالی دیگر راجب رویاهایشان:

-تصور کن که .... (یکی از دستاوردهای کار خود را بگویید) کسب میکردی،چه احساسی داشتی؟

-تصور کن دوست عزیزی نیازمند کمک توء و تو هرچیزی که اون میخوادو در اختیار داری،چه احساسی داشتی؟

-تصور کن هیچ چیز نمیتوانه تورو در تصمیمت برای رسیدن به موفقیت در یک زمینه،متوقف کنه،این چه کمکی به تو میکرد؟

اگر واقعا بی ریا ،قابل اعتماد و واقعا مشتاق رساندن افراد به در مسیر رویاهایشان باشید،آنگاه موفق خواهید شد و سبب می شوید که آن ها در هر شرایطی از شما پیروی کنند.اکثر افراد بخاطر حساب بانکی خود دست به عضوگیری میزنند و بر چیزی که آن فرد بر حساب بانکیشان می افزاید تمرکز می کنند نه چیزی که آن ها می توانند به زندگی فرد بدهند.

میلونرهای بازاریابی شبکه ای در این بیزینس در تعقیب پول نیستند بلکه پول به سمت آن ها جذب می شود.

بخاطر کمک کردن به دیگران،یاد  بگیرید که چطور موفقیت را جذب کنید بجای اینکه در تعقیبش باشید.

در نهایت ” عضوگیری برای چیزی والاتر از بیزینس بازاریابی شبکه ای ” خلاصه وار عبارتست از اینکه:

به مردم نشون بدید که بیزینس شما بخاطر منافع و نتایجی که سوای بیزینس بودنش داره ، چطور می تونه به زندگی اونها معنای تازه ای ببخشه و در رفع نیازهایشون به اونها کمک کنه . اگه منظور صحبتهای من رو گرفته باشید ، دستاورد شما چیزی بسیار فراتر از رؤیاهایتون در بازاریابی شبکه ای خواهد بود.

در سایت atamlm.ir همراه ما باشید.

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

          

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

02144180196

02142035161 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top