• ورود / ثبت نام

-برای اینکه بتوانید با تمام وجود از چیزی دفاع کنید باید آن را باور داشته باشید.شما برای شروع و پرزنت کردن افراد باید به کار خود اطمینان و ایمان داشته باشید، در غیر این صورت برای شما بسیار دشوار خواهد بود که چیزی را ارائه کنید.

-آمار بسیار بالایی بالغ بر 80 درصد از ورودی ها پس از جلسه پنجم پیگیری انجام می دهند.

-قریب به 50% از نتورک ها بعد از اولین پرزنت کردن دست از تلاش مجدد برای پرزنت کردن مجدد آن شخص برمیدارند.این درحالی است که گاهی افراد تنها به اندازه 1سوال و جواب برای رسیدن به موفقیت فاصله دارند.

-بهترین راه جذب افراد تماس رودررو است و هیچ آموزشی جای آن را پر نمیکند.

-با نشان دادن و مثال زدن افراد موفق در زمینه بازاریابی شبکه ای ،باعث ایجاد انگیزه بیشتر در افراد می شوید و بهتر می توانید روی آن ها تاثیر بگذارید.

-شما باید بگونه ای صحبت کنید که احسال ریسک کمتر و اطمینان بیشتر را در فرد القا کنید

 -برای موفقیت در این زمینه شما ابتدا باید خود را بدرستی بشناسید و با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شوید.در این زمینه می توانید از مشاوران مربوطه کمک بگیرید.در جلساتی که در شرکت در این باره تشکیل می شود،حتما شرکت کنید و نکاتی را فرابگیرید و در عمل پیاده کنید.

-برای خود برنامه ریزی درستی داشته باشید.از دیدگاه صاحب نظران اصلی ترین دلیل بیشتر شکست ها فقدان اطلاعات و دانش صحیح و نداشتن برنامه است.برای خود برنامه ای روبه جلو داشته باشید و در این زمینه از نظر راهبران و همکارانتان که من باب این موضوع اطلاعات دارند،راهنمایی بگیرید.

-یکی از راه های دیگر برای موفقیت شناختن درست صنعت خودتان است.شما باید همیشه در زمینه بازاریابی ،تجارت الکترونیک،مدیریت و... به روز باشید و از طریق اطلاعات خود افراد را بمباران اطلاعاتی کنید .هرچه اطلاعات شما در زمینه کاریتان بیشتر باشد می توانید اثر بیشتری بر روی تصمیم و انتخاب افراد بگذارید.

-به تمام افرادی که در اطراف شما هستند توجه کنید،چه آن ها که مشتری شما هستند و چه آن ها که در آینده وارد مجموعه شما خواهند شد.به نیازها ،خواسته ها و مشکلاتشان توجه کرده و بر روی آن ها تمرکز کنید.به آن ها کمک کنید تا مشکلاتشان را رفع کنند.با افرادی که هنوز وارد مجموعه شما نشده اند،رفتار مناسبی داشته باشید چرا که معمولا در دومین یا سومین سوال اوضاع کاری شما را می پرسند.در این جاست که شما باید از موفقیت های خود و تعداد پرزنت های این هفته،برنامه های تفریحی و فعالیت های گروه بگویید.شما نباید بگونه ای صحبت کنید که به افراد احساس دلخوری و سرخودگی دست بدهد.

-همیشه روش های رهبری سالم را به کار ببرید.با فکر و اراده مجموعه خود را مدیریت کنید و در تصمیم گیری ها به نظرات آن ها هم توجه کنید.سعی کنید ارتباطی دوستانه با مجموعه خود برقرار کنید.با راهبران فعال زیر مجموعه تان مشورت کنید.سعی کنید روش های کاری و رهبری رهبران موفق را مطالعه نمایید و از آن ها استفاده کنید.

-شما باید تمام تلاش خود را بکنید که در نظر افراد زیرمجموعه به عنوانی رهبری قابل اتکا،قدرتمند،با دانش،با احساس مسئولیت قوی،انعطاف پذیر،خوش برخورد، با پرستیژ و... باشید و از نظر افرادی هم که وارد مجموعه تان نشده اند باید فردی موفق در شغل،مسلط بر زندگی،دارای آرامش و خونسردی،با اخلاق،یک مدیر موفق و... جلوه کنید.هیچ وقت دروغ نگویید و با دیگران صادق باشید.

-در هنگام نیاز کمک بخواهید و هیچ گاه تصور نکنید که شما فارغ از کسب نظر و همفکری راهبرانتان هستید.مطمن باشید مشکلاتی که شما در حال حاضر دارید زمانی مشکل راهبرانتان بوده است.  

در سایت atamlm.ir همراه ما باشید.

فعالیت شرکت بازاريابی "عطا تجارت گستر کارنو" بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه موضوع مواد (2) ، (12) و تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.

          

دفتر مرکزی: کیلومتر 15جاده مخصوص کرج - خیابان 53 - نبش خیابان دوم پلاک 23

02144180196

02142035161 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به عطاکو می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top